MSI GE60 2OE-252TR hakkında görüşleriniz

mahmutcan

Hectopat
Arkadaşlar selamlar,

3500 tl bütçemle yaptığım araştırma sonucu MSI GE60 2OE-252TR modelinde karar kıldım.

Sistemin beni cezbeden özellikleri tabiki öncelikle oyuncu sistemi olması. Msi gerçekten geçen yıllara nazaran muazzam işler çıkartıyor. Bunu malzeme kalitesinden ve iş ortaklarından çok rahat anlayabiliyoruz.

Tabiki işin en önemli kısmı f/p.
16 gb ram 2.4 ghz 6mb cache 4700 mq i7 işlemci 1tb harddisk + 128 gb ssd ve tabiki gtx765m 2 gb
. Diğer altın jak ses girişi surround sistem steelseries klavye artık msi in imzası oldu. Beni en çok kuşkuya düşüren msi in diğer modeli gx70 oldu. Ama ekran kartı her ne kadar süper olsa da a10 işlemciyi bünyem kaldırmadı. Sadece oyun için almıyorum sonuçta. Kullandığım mühendislik programları render cart curt bi sürü işim oluyor. İşlemci önemli. Özellikle de 3-4 yıl bu sistemi kullanmayı düşünüyorsam.

Uzun süredir takip ettiğim Technopata bu konu vesilesiyle üye oldum :) Sizden de görüşlerinizi rica ediyorum. Ne dersiniz alınır mı? göze batan eksik noktalar neler ? Bu fiyata daha iyi bi mobil sistem var mı? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler. Sistem detaylarının linki aşağıda.

MSI GE60 2OE-252TR Intel Core i7 4700MQ 2.4GHz 16GB 1TB + 128GB SSD 15.6" Taşınabilir Bilgisayar - Bilgisayar - Hepsiburada.com

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle hangisi içine siniyorsa onu almanı tavsiye ederim. Ben GE60 295xtr ürününü kullanıyorum alalı 1 ay oldu ve hiçbir sıkıntı yaşamadım, ısınma olsun yavaşlık olsun. Soğutması çok iyi. Sistemin seninkinden farkı sadece işlemci o kadar bana kalırsa. Kesinlikle almanı tavsiye ederim ben hiç pişman olmadım sen de olmazsın. Şimdiden hayırlı olsun iyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı