MSI GE60 Apache 2PC-089XTR, GE40 2OC(Dragon Eyes)-212XTR veya Monster Abra A7 V.1.1

zekvan

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bilgisayar almayı duşunuyorum. Ancak fiyatın fazla olmasını istemiyorum. GTA 5 pc ye çıktığında onu oynayabilecek kadar iyi bir bilgisayar arıyordum bunlar dikkatimi çekti ilk başta Monster vs Msı olarak baktım işe Daha sonra birde Msı nın farklı modeli çarptı gözume bu biraz daha ucuzdu bunun farkı ise birisinde gtx850m birisinde gtx760m var ikisindede 8gb ram var...
Diğerki Monster da ise geforce gtx860m var bu gtx760m (veya gtx765m) ve 860m arasında ne fark var? ayrıca Msı lerde SSD var ama Monsterda SSD yok. SSD olmaması problem olur diyorlardı. Sizinde cevap veya şuna da bak dedikleriniz olursa çok iyi olur. Yanıtlarınız için sağolun...

Msı fiyatı yuksek olan (gtx850m... 8gb ram) :MSI GE60 Apache 2PC-089XTR Intel Core i7 4700HQ 2.4GHz / Fiyatı
Msı biraz daha ucuz olan gtx760m... 8gb ram) :MSI GE40 2OC(Dragon Eyes)-212XTR Intel Core i7 4702MQ 2.2GHz Fiyatı
Monster (gtx860m ve ssd yok 8gb ram):Monster Abra A7 V.1.1 Intel Core i7 4700MQ 2.4GHz / Fiyatı

Diyelim Monster aldım ama ssd yok bir watch dogs oynarken, bir Battlefield 3 oynarken vb. Sorun olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
SSD oyun performansında artış sağlamaz, sadece oyunun loadinglerini hızlandırır, o yüzden bir sorun çıkartmaz.

Tekrar söylüyorum Monster'ın teslimat işi geçen sene ağustos ayında çözüldü. O zamandan beri stoklara belli sayıda ürün getirip hemen teslim olarak satılmakta. Stok bittiğinde de yeniden gelmesini bekliyorsunuz. Sipariş verilse de verilmese de belli sayıda ürünü yine getiriyorlar.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı