Msi GE60 Apache Nasildir ?

• Konuyu başlatan renny12
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 36
  • Görüntüleme 6B
R

renny12

Ziyaretçi
Merhaba arkadaslar önerilerinizden sonra ge60 apache ye kanim isindi peki nasil bi bilgisayardir bu bilgisayar kullananlarin yorumlari nelerdir, isinma problemi olurmu uzun sure oyum durumunda , gunumuz oyunlarini ornegin watch dogs ultra da kac fps oynatir. Yorumlarinizi soylerseniz sevinirim.

Simdiden tesekkurler...

Yani watchdogs henüz yeni çıkmış bir oyun optimizasyon sorunludur watchdogs'ta sistem sömüren bir oyundur ancak ge60 watchdogstada güzel ayarlarda güzel bir fps ile oynatır.
Geri kalan Battlefield4 ve ayarı fps oyunlarında problem yaşamazsın.
Battlefield 4 ü ultrada oynatıyor diye duymuştum , ısınma probleminin çok olacağını düşünmüyorum.
Msi oyuncu serisi diz üstü laptopları genel olarak iyidir sorun yaratmaz.
Ge60 ' ta fiyatıyla alınabilicek güzel oyuncu dizüstü laptoplarından biridir.

İyidir dostum.
Ya masaüstü sistemlerinde bile gelişen teknoloji ve oyunların sistem gereksinimi arttıkça kestiremezken mobil platform'da şu kadar götürür demek garanti bir sonuç olmaz.
Ama 3 sene rahat götürür.
Şuda var illa dizüstü şartınız yoksa o paraya daha perfonmanslı bir masaüstü toplanır.

Masaustu bilgisayarim zaten var dizustu bilgisayar lazim. Bu model disinda onereceginiz var midir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ge60 ile ge70 arasinda ekran farki var bitek diye duydum ikisininda fiyatini soyleyebilir misiniz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı