MSI GE620DX Bilgisayarda Vmware 10 üzerinde Mac os Mavericks Ses Takılması

sstorm

Hectopat
Öncelikle selamlar arkadaşlar. Aranızda yeniyim, Vmware 10 sürümü üzerinden dün Mavericks kurdum. Öncelikle şunu belirteyim, sanal makine üzerinden MAC OS'dan çok beklentisi olan biri değilim, imkanların kısıtlı olduğunu biliyorum ama dün itibariyle beni hayal kırıklığına uğratan iki şey oldu. 1 iTunes üzerinden müzik dinlerken seste inanılmaz derecede takılmalar var ve gerçekten müzik dinlenmiyor. 2 Vram'in 128 MB olması ki birkaç araştırmadan sonra bunun üstüne çıkanın olmadığını gördüm (yanlış biliyor da olabilirim).

Arkadaşlar sizden özellikle ses sorunum için varsa bilgilerinizi paylaşmanızı istiyorum. Masıl çözebilirim bu sorunu? Ek olarak bilgisayarımın donanım özellikleri çok iyi olmasa da sesteki takılmanın bilgisayardan kaynaklandığını sanmıyorum.

Bilgisayarım MSI GE620DX

• Intel i5 2450M
  • GeForce GT 635M 2 GB
  • 6 GB DDR3

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi kendi makinamda test yaptım. Bende MSI GE40 var. iTunes'dan bi Hayki parçası dinledim ve en ufak bir takılma bile olmadı. Rehber de ben sanal makinenin sürümünü de güncelliyorum, ona baktınız mı? Bir de VMware son sürüm mü?

Öncelikle teşekkürler Recep bey, herhangi bir hata yapmışımdır diye makineyi silip rehberinize göre tekrar kurdum ama hala aynı şekilde takılmalar oluyor hiçbir çözüm bulamadım. Vmware 10.0.1 kullanıyorum ayrıca rehbere baktım ama dediğiniz konuyu bulamadım.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı