MSI GE70 2OE-267XTR Isınır mı ?

Vazgeçme. TT'nin ve CM'nin çok sağlam notebook soğutucuları var. Onları alırsın yanında. Hiç olmazsa bilgisayarın altına vantilatör koy.

İlla ısınmasın diyorsan üst seviye laptoplara yönelmelisin örneğin; Alienware, Msi Gt, Asus G gibi.
Ancak MSI Ge60'ın da kolay kolay ısınacağını düşünmüyorum, tabii aralıksız 4-5 saat örneğin Crysis 3'ü yüksek ayarlarda oynamaya çalışmazsan.

Her laptop ısınır. Gpu yu azcık zorlayınca Cooler Boost alev atıyor resmen.

@bedirhan hiç laptopta oyun oynadın mı kardeşim de ısınmaz diyorsun ; Gtx765m ve 4700mq MSI ge60 laptopum var ve Cs Go, Hitman gibi oyunlarda bile resmen dışarı alev atıyor. Oranın dışına yaklaşık 4-5cm uzağına kağıt koydum, Farcry 3 oynarken yarım saate sarardı.

Benim GE60 da çok ısınıyor ama kapanmadı hiç, zaten kapanacağını da zannetmiyorum. 4 5 saat oynuyorum oyundan 5 dk çıkıyorum soğuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Siz hangi oyunlarda denediniz? FIFA 14 NBA 2k14 gibi oyunlarda da ısınma fazla oluyor mu? Bir de sizce ısınma çok büyük bir problem mi?

Yani sizce ısınma sorunu yüzünden vaz mi gecmeliyim? Bir de FIFA 14 gibi spor oyunlarında nasıl isinmasi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı