MSI GE70 2OE Yükseltme

Shagrathian

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Başlıkta belirttiğim gibi MSI GE70 2OE ; GTX765M ' li versiyonunu kullanmaktayım,
Ekran kartında yaşadığım bazı donanımsal sorunlardan dolayı servise göndermiştim geri geldiğinde GTX850M
takılı idi. Önceden araştırdığıma göre benim kullandığım modelin MXM portu olmadığı için ekran kartında yükseltme yapılamıyordu fakat sorundan dolayı yedek parça getirdiklerini ve değiştirdiklerini söylediler. Herhalde anakartı tamamen değiştirdiler ücretsiz bir şekilde.

Şimdi soracağım şey şu eğer anakart değişimi ile GTX765M yerine GTX850M değişimi olabiliyor ise gerekli ücret karşılığında tekrar anakart değişimi yapıp GTX780M ya da GTX870M gibi modellere yükseltme yapılabilir mi? Eğer yükseltilirse fiyat olarak nasıl olur ne yapmamı tavsiye edersiniz? Şu an parçalar için biraz bütçem var ama gereksiz bir para ödemek de istemiyorum, cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler. :)

Notebook - The best gaming notebook provider

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptopun kasasına uygun bir anakart bulunuyor ise takılabilir fakat bataryanın da karşılaması lazım. Bunu MSI teknik servisine sormanız gerekiyor.

Anladım, peki mesela GTX780M gibi bir kartın takılmasında sorun olmazsa fiyat olarak nasıl olur kazıklanma gibi bir durum olsun istemiyorum yeterince sıkıntı çektim zaten :D

Fiyat konusunda bir fikrim yok. MSI ile görüşün.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı