MSI GE70 2PE-406TR Apache Pro önerir misiniz?

Dosya Ekleri

• msı.jpg
    msı.jpg
    46 KB · Görüntüleme: 608
Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkürler ertuğrul, birazda sistem araştırayım bu hafta almayı düşünüyorum.

Ben 2 hafta önce ge70 2pc Apache aldım gayet memnunum tavsiye ederim. 3.300'e aldım. Sana tavsiyem alacağın pc freedos olsun bu sana 400 tl kadar kar sağlar.

Oynadığım oyunlar ise şuan crysis, gta4, fifa 14 ve fm14 hiç bir sıkıntım yok ama sana bir tavsiyem daha var freedos alırsan bu PC'ye Windows 7 kurmalısın hiç bir sıkıntın olmayacaktır.

Ben PC'yi sadecenotebook.com dan aldım 1 günde Samsun'a getirdiler. Kargoda aşama aşama haber veriyor nerede olduğunu bunu da tavsiye ederim.

Sana bir tavsiyem daha olacak taşıyarak kullanacaksan 17.3 inç'i sana tavsiye etmem. GE60' lara bakmalısın ama toplama mı olsun dediğine bakılırsa taşıma senin için pek sorun olmayacak gibi, sonuç olarak sen bilirsin.

GE70 2pc 291xtr al, 800 lira cebinde kalır.

GTX850m ve GTX860m aynı gpu'yu kullanıyor.Cihazların soğutması aynı, GTX850m'e hafif bir oc yapınca GTX860m olur sana.

Masaüstü toplasan elbette daha iyi olur. Ama senin amacın belli değil daha, laptop kişiseldir her yere götürürsün mesela. Masaüstü öyle değil.

Kadir Mutlu arkadaşımızın dediği gibi freedos alırsan senin için 300-400 tl kar sağlayacaktır. Önerim freedos alman. Yalnız bütçe sıkıntın yoksa bunu kaçırmamalısın.

GE70 2pc 291xtr al, 800 lira cebinde kalır.

GTX850m ve GTX860m aynı gpu'yu kullanıyor.Cihazların soğutması aynı, GTX850m'e hafif bir oc yapınca GTX860m olur sana.

Masaüstü toplasan elbette daha iyi olur. Ama senin amacın belli değil daha, laptop kişiseldir her yere götürürsün mesela. Masaüstü öyle değil.

Laptoplar da o.c. var mı? (n)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı