Msi GE72 6QF cızırtı sorunu

Bilgisayardan memnun musunuz ? bende cuma günü sipariş verdim elime ulaşmadı daha.
Hocam bilgisayarımdan memnumum gayet şekil ve performanslı bir makina ama Win 10 güncellemeleri malum herşeyi allak bullak ediyor. Size tavsiyem güncelleme yapmadan güncelleştirmeleri kapatmanız ve işinize yarar denenmiş ,sağlıklı sonuçlar elde edilmiş güncellemeler yapmanız.Hele win 10 güncelleştirmelerinden kaçın derim.

Cihaza gelincede sorunsuz makina diyebilirim,benim her işimi her ortamda gayet güzel bi şekilde halletti.

Hocam bilgisayarımdan memnumum gayet şekil ve performanslı bir makina ama Win 10 güncellemeleri malum herşeyi allak bullak ediyor. Size tavsiyem güncelleme yapmadan güncelleştirmeleri kapatmanız ve işinize yarar denenmiş ,sağlıklı sonuçlar elde edilmiş güncellemeler yapmanız.Hele win 10 güncelleştirmelerinden kaçın derim.

Cihaza gelincede sorunsuz makina diyebilirim,benim her işimi her ortamda gayet güzel bi şekilde halletti.

Benim sorun çözülmedi. Yaptıklarınızı adım adım anlatmanız mümkün mü ? Bütün modlarda aynı parlaklık ve aynı renkler var. Örneğin game modu ve RGB modu geçişleri aynı bi farkı yok.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı