MSI GE72 Apache Pro 2. el alınır mı?

babanizimyogi

Picopat
Daha fazla  
Selamlar, 5-6 bin TL arasında laptoplar araştırıyordum, geçenlerde bir akrabam gaming dizüstü bilgisayarını ikinci el vereceğini söyledi. Gaming dediğim de 4 senelik cihaz. Sıfır linki bu özellikleri bu fiyata alınabilecek en iyi bilgisayar gibi duruyor. Sizce alınır mı bu cihazı? 5000TL vereceğim 4 senelik bir cihaz için iyi mi?
Eğer bunu almazsam 5.750TL'ye MX330 ekran kartlı laptop alacağım ve fazla güçlü bir kart değil maalesef.

Not: Oynadığım oyunlar CS:GO ve Valorant.

Eğer temiz ise alınabilir gerekli testleri yaptır. Yazdığın oyunlarda üzmez seni fakat 2019 yılından sonraki oyunlarda pek başarılı olamaz bence.

Eğer temiz ise alınabilir gerekli testleri yaptır. Yazdığın oyunlarda üzmez seni fakat 2019 yılından sonraki oyunlarda pek başarılı olamaz bence.

Gerekli testler derken ne testi? Temiz olduğunu düşünüyorum cihazın akrabam da memnun zaten 4 senedir kullanıyor şimdi masaüstü almak için satıyor benim de işime geliyor çünkü bu fiyata bu özellik seviyesinde laptop bulmak neredeyse imkansız.

Gerekli testler derken ne testi? Temiz olduğunu düşünüyorum cihazın akrabam da memnun zaten 4 senedir kullanıyor şimdi masaüstü almak için satıyor benim de işime geliyor çünkü bu fiyata bu özellik seviyesinde laptop bulmak neredeyse imkansız.
HDD, Ram vs. ama akrabanıza güveniyorsanız temiz olduğunu düşünüyorsanız cidden o fiyata çok güzel bir laptop heleki bu dönemde.

HDD, RAM vs. ama akrabanıza güveniyorsanız temiz olduğunu düşünüyorsanız cidden o fiyata çok güzel bir laptop heleki bu dönemde.

Ben de aynı fikirdeyim malum dolar kurunda 5000 TL harika fiyat. HDD'de bad sector taraması yaparım. Sanırım tercihim bu laptop yönünde olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı