MSI GE75 Raider 9sf klavye arızası

vefams

Zeptopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar 1.5 yıldır kullanmış olduğum MSI GE75 Raider 9sf cihazımın ekranını kırıldı ekranı internetten sipariş verdim ve gelip cihazıma taktıktan sonra klavyesi çalışmamaya başladı klavye de sadece asdwvt enter gibi tuşlar çalışıyor onun harici tuşlar da bir işlem yok SteelSeries programında ise resim de ki hatayı vermektedir sizce problem nedir görüşlerinizi ve önerilerinizi yazarsanız sevinirim.

Not: Klavyede arıza vardır diye aynı modelin üst kasa ile birlikte klavyesinde sipariş ettim sonuç yine aynı.

Dosya Ekleri

• klavye.JPG
    klavye.JPG
    64,3 KB · Görüntüleme: 42
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar arkadaşlar 1.5 yıldır kullanmış olduğum MSI GE75 Raider 9sf cihazımın ekranını kırıldı ekranı internetten sipariş verdim ve gelip cihazıma taktıktan sonra klavyesi çalışmamaya başladı klavye de sadece asdwvt enter gibi tuşlar çalışıyor onun harici tuşlar da bir işlem yok SteelSeries programında ise resim de ki hatayı vermektedir sizce problem nedir görüşlerinizi ve önerilerinizi yazarsanız sevinirim.

Not: Klavyede arıza vardır diye aynı modelin üst kasa ile birlikte klavyesinde sipariş ettim sonuç yine aynı.

Taktığınız ekranı çıkartıp harici bir monitörden görüntü alıp klavyeyi test edin.

Ekranı takarken anakart üzerinde söktüğünüz yerleri kontrol edin. Kabloları çıkartırken smdlere zarar vermiş olabilirsiniz. Onun dışında denemişsinizdir ama sitesinden driverleri indirip temiz kurulum yapın.
teşekkür ederim deneyeceğim dediğiniz işlemleri
@RecepBaltaş'ıSevenİnsan hocam bu konuda sizlerin yorumu nedir

Son düzenleme:

Geri
Yukarı