MSI GE76 için 95 derece işlemci fazla mıdır?

Ethif

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Technopat kanalındaki MSI GE76 Dragon Edition Tiamat 11UH laptop incelemesinde yer alan oyun testlerindeki işlemci sıcaklıkları dikkatimi çekti. Laptop bazı oyunlarda 95 derecelerde, bazı oyunlarda 90 derecelerde geziniyor. Bu, riskli değil mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1634662241642.png

Bu konularda bir bilgim yok, arkadaşlar. Sadece 95 dereceler bana yüksek geldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, Technopat kanalındaki MSI GE76 Dragon Edition Tiamat 11uh laptop incelemesinde yer alan oyun testlerindeki işlemci sıcaklıkları dikkatimi çekti. Laptop bazı oyunlarda 95 derecelerde, bazı oyunlarda 90 derecelerde geziniyor. Bu, riskli değil mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eki Görüntüle 1193121

Bu konularda bir bilgim yok, arkadaşlar. Sadece 95 dereceler bana yüksek geldi.

Evet yüksek garantisi varsa gönderin.

Ekran kartı sıcaklığı gayet iyi fakat işlemci idare eder seviyesinde. Bu sıcaklıklar aşağı yukarı normal sayılabilir fakat daha az olmasında fayda var. Termal bakımlarını yapabilirsiniz.

Arkadaşlar bilgisayarı ben almadım incelemedeki değerleri söylüyorum ama söylediklerinize bakılırsa yüksek bir değermiş. Teşekkürler.

Ekran kartı sıcaklığı gayet iyi fakat işlemci idare eder seviyesinde. Bu sıcaklıklar aşağı yukarı normal sayılabilir fakat daha az olmasında fayda var. Termal bakımlarını yapabilirsiniz.

İşlemci idare eder mi? 95 derece dostum işlemcinin üstüne tava koyup yumurta kırsan ocak niyetine kullanırsın.

Geri
Yukarı