MSI GE76 Raider vs MSI GP76 Leopard

elmander9

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. mimarlık okuyorum, birkaç hafta içerisinde laptop alacağım ancak belirtmiş olduğum iki model arasında kaldım.
1) MSI GE76 Raider 11UG-262TR i7-11800h 32 GB RAM 2TB SSD 8 GB GeForce RTX3070 17.3 FHD 360Hz Windows 10.
2) MSI GP76 Leopard 11UG-205xtr Intel Core i7 11800h 16 GB 1TB SSD RTX 3070 17.3 FHD 240Hz FreeDOS.

Hem bölümümde kullanmak için hem de oyun oynamayı sevdiğim için RTX 3070 ekran kartı olmasına dikkat ettim. Bu iki model arasında RAM, SSD ve kasa farklılığı var. Sizce bu farklar 7000 TL farka değer mi? GP76 Leopard soğutma ve performans konusunda GE76 Raider modelinin gerisinde kalır mı? Sorularımı cevaplarsanız çok mutlu olurum. Şimdiden hepinize teşekkürler.

Açıkçası bu konuda bir bilgim olmadığı için sorun oluşturur mu diye sordum. Baktığım sitelerde FHD yazdığını görüyorum. Bu iki modelin 2K çözünürlüklü halini baktığım sitelerde göremedim.
Hangisine karar verdin? Bugün bende ikisinden birini alacağım da karar veremedim bir türlü bu konuya google üzerinden geldim :D
hepsiburada.com'da şu anda indirim var en uygun orada gözüküyor.

Hangisine karar verdin? Bugün bende ikisinden birini alacağım da karar veremedim bir türlü bu konuya Google üzerinden geldim :D
hepsiburada.com'da şu anda indirim var en uygun orada gözüküyor.

Benim en uygun gördüğüm siteler amazon.com ve itopya.com ancak fiyatlar sürekli değişkenlik gösteriyor. GE76 Raider modelini almayı düşünüyorum. Sen karar verdin mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı