MSI GeForce 1080 Ti 11GB nasıldır?

CMY35

Decapat
Daha fazla  
Allah'ın selamı üzerinize olsun sayın Technopat kullanıcıları ben.
Konuda bahsi geçen ekran kartıyla sistem kurmayı düşünüyorum bu ekran kartı en üst seviye mi üst seviye mi orta seviye mi ve Ryzen 5 3600 le darboğaz yaşar mıyım ya da hangi Ryzen ne kadar FPS alırım teşekkürler.
FurMark testleride aşağıdaki görseldeki gibidir yorumlarsanız sevinirim.
IMG-20210402-WA0005.jpg
IMG-20210402-WA0006.jpg

Eski bir tepe model. Ama 2 nesil eski olduğu için şuan orta-üst segmenti denilebilir. Ne kadar bütçe ayıracaksınız ekran kartı için?

Konuda bahsi geçen ekran kartıyla sistem kurmayı düşünüyorum bu ekran kartı en üst seviye mi üst seviye mi orta seviye mi ve Ryzen 5 3600 le darboğaz yaşar mıyım ya da hangi Ryzen ne kadar FPS alırım teşekkürler.
FurMark testleride aşağıdaki görseldeki gibidir yorumlarsanız sevinirim.Eki Görüntüle 953137Eki Görüntüle 953138

Eskinin kralı olarak tabir edilebilecek bir model. Ve testte gözüktüğü üzere sıcaklık değerleri gayet iyi. Şu an dahi RTX teknolojisi görmezden gelinecekse kral bir kart diyebilirim. 1080p testinde 130 FPS ideal. Ne kadar FPS alırım sorusunun yanıtı göreceli. Hangi oyuna göre? Güncel 2-3 oyun bırakıyorum aşağıya.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Gayet iyi bir kart fakat eski bir kart. Sıfırdan toplanan sistem için tavsiye etmem. R5 3600 ile 1080P'de muhtemelen darboğaz yaşarsınız.

FurMark testleride aşağıdaki görseldeki gibidir yorumlarsanız sevinirim.Eki Görüntüle 953137Eki Görüntüle 953138
GTX 980 Ti efsanesi bile hala günümüzde iş görüyor ise bu ekran kartı her türlü iş yapar. Kart üst seviye denebilecek bir kart. RTX performansını saymaz isek RTX 2060 ile kapışır.

Geri
Yukarı