MSI GeForce GTX 1660 Super Gaming X Alınır mı ?

Yigitceli

Hectopat
Merhabalar,

5 yıl önce topladığım bilgisayarıma dönem dönem parça geliştirmeleri yaptım fakat ekran kartımı hiç değiştirmemiştim. Artık ekran kartımı değiştirmeyi düşünüyorum bu yüzden de uygun ekran kartlarına baktım ve MSI'ın GTX 1660 Super Gaming X modeli hoşuma gitti. 5 yıldır r9 280x kullandığım için artık AMD istemiyorum. Sizce başlıkta belirttiğim ekran kartı almaya değer mi ya da Nvidia'nın 3.nesil ekran kartlarını mı beklemeliyim? Genellikle oyun oynuyorum buna göre değerlendirirseniz sevinirim.

Neden alınmasın 1660 super gayet güncel ve güçlü bir kart model olarak gaming x kendini kanıtlamış çok başarılı bir model, 1660 Tİ Gaming X kullanıyorum bende hiç üzmedi

Merhabalar,

5 yıl önce topladığım bilgisayarıma dönem dönem parça geliştirmeleri yaptım fakat ekran kartımı hiç değiştirmemiştim. Artık ekran kartımı değiştirmeyi düşünüyorum bu yüzden de uygun ekran kartlarına baktım ve MSI'ın GTX 1660 Super Gaming X modeli hoşuma gitti. 5 yıldır r9 280x kullandığım için artık AMD istemiyorum. Sizce başlıkta belirttiğim ekran kartı almaya değer mi ya da Nvidia'nın 3.nesil ekran kartlarını mı beklemeliyim? Genellikle oyun oynuyorum buna göre değerlendirirseniz sevinirim.
Söylediğiniz ekran kartı tek başına iyi ama 5 yıl önce topladığın bilgisayarın işlemci, anakart, RAM ve PSU gibi bilgilerini verirsen o kartı o sisteme takman doğru olur mu diye bakabiliriz.

İşlemcim Ryzen 5 1600, 32gb RAM var fakat PSU markamı hatırlamıyorum ama şöyle ki PSU 80 plus bronzdu ve 650w'lık bir PSU kendisi. Anakart da MSİ A-320M Pro vh.

Hocam işlemci 1600 ama 12nm mi? Eğer öyleyse rahatlıkla GTX 1660 Super alabilirsin. Değilse muhtemelem darboğaz olur.

Geri
Yukarı