MSI GeForce GTX 1660 Super vs Gigabyte GTX 1660 Super

Whystreo

Hectopat
Herkese merhaba,
Bilgisayarıma ekran kartı olarak GTX 1660 Super modeli almaya düşünüyorum. Fakat aşağıdaki iki model arasında kararsız kaldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gigabyte'ın ürününü araştırınca Gigabyte 1 tık önde gibime geldi ısınması yokmuş alan kişilerin yorumlarına baktım yine de seçim sizin Gigabyte 100TL daha da ucuz ve 3 fanı var %100 fan hızında çalıştırınca arada bayağı fark oluşuyor video testleri var two fan vs three fan yaz çıkar FPS ve sıcaklık olarak daha rahat oluyormuş şahsen Zotac 1050 Ti mini kullanıyorum biraz ısınma çıkarıyor tek fandan dolayı Gigabyte almanızı öneririm kısaca biraz uzattım :D.

@linksiz FPS testlerinde genelde 1660 Ti ile 1660 Super hemen hemen aynı anlık bir 2 FPS düşüşleri oluyor yine de arkadaşımız bilir ben Gigabyte'ın 3 fanlı 1660 Super'ını önerdim.

@linksiz FPS testlerinde genelde 1660 Ti ile 1660 Super hemen hemen aynı anlık bir 2 FPS düşüşleri oluyor yine de arkadaşımız bilir ben Gigabyte'ın 3 fanlı 1660 Super'ını önerdim.

Bu mu hocam önerdiğiniz?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı