MSI GeForce GTX 1660 Ventus XS 4499 TL!

Kim bilir nasıl bir zihniyete sahipsin senin gibi kendini bilmezler gerçek hayatta selam vermeye cesaret edemez. Neyse sen kendi hayal dünyanda klavyen ile insanlara sataşmaya devam et.

Ben gayet saygılı davranıyorum insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum kimsenin aylarca beklemesini söylemiyorum ve 6 ay önce ile şimdi bir değil. Fiyatlar ortada isteyen her birey fyatları araştırabilir. Fiyatları ortaya koyup bilgilendirme yapmışım bana farklı bir yorum üzerinden milleti boş boş gazlıyorlar işte bir şey bilmeden sözünüz için yorum yazma gereği duydum. Tüm bilgiler ve fiyatlar ortada açıkca belirtilmiş şekilde bulunuyorken durduk yere saçma sapan bir yorum ile atıfta bulunulması mantıklı gelmediği için bir çıkarınız mı var sorusunu size yönelttim. Eğer dikkatli şekilde yorumları okur ve incelerseniz böyle gereksiz yorumlar atma gereği duymazsınız hayırlı geceler.

Bak bakalım kim yazmış o mesajı ben mi başkası mı? Evet 6 ay önce RX570 alacaktım şu an RX560 aldım siz de haklısınız. Bundan sonra tartışma uzamasın burada kapatalım yoksa ikimizinde isminin altında cezalı yazacak gerek yok🙂

Bak bakalım kim yazmış o mesajı ben mi başkası mı? Evet 6 ay önce RX570 alacaktım şu an RX560 aldım siz de haklısınız. Bundan sonra tartışma uzamasın burada kapatalım yoksa ikimizinde isminin altında cezalı yazacak gerek yok🙂

Sizin hatanız fiyatlar ortada ben kimseye 6 ay önce bekleyin demedim. Ben kanıtlarla konuşuyorum senin gibi boşa konuşmam ve kanıtsız ortaya atılan iddalara inanmam. Her şey ortadayken hala aynı hikayeyi tekrar etmek kadar saçma bir durum yok. O kendini bilmez arkadaşına sahip çık tartışmayı bilmiyorsa ögrensin kimsenin kimseye hakaret etme hakkı bulunmuyor. Sosyal medya üzerinden insanlara" klavye delikanlığı" yapmasın.

Son düzenleme:
Sizin hatanız fiyatlar ortada ben kimseye 6 ay önce bekleyin demedim. Ben kanıtlarla konuşuyorum senin gibi boşa konuşmam ve kanıtsız ortaya atılan iddalara inanmam. Her şey ortadayken hala aynı hikayeyi zırvalamak kadar saçma bir durum yok. O kendini bilmez arkadaşına sahip çık tartışmayı bilmiyorsa ögrensin kimsenin kimseye hakaret etme hakkı bulunmuyor. Sosyal medya üzerinden insanlara" klavye delikanlığı" yapmasın.

Daha az önce gördüğüm insan yukarıda ben de her şeyi anlattım. Şimdi de sen ağzını bozuyorsun, ben uzatma diyorum inatla uzatıyorsun. Tamam kardeşim sen haklısın 👍

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuşma tarzın belli sende anca "klavye delikanlığı" yaparsın. Boş hayatında dolu işlerle uğraşmanı tavsiyesi ederim.

Geri
Yukarı