Çözüldü MSI GF63 sistem yavaş

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Soraka Kajmer

Hectopat
Makaleler
8
Yer
Adana
Daha fazla  
RAM
8 GB
SSD veya HDD modeli
1 TB HDD
Ekran kartı
GTX 1050
Anakart
GF63
İşlemci
i5 8th
Google'a bile en az 1 dakikada giriyor. SSD yok ve almayı planlıyoruz. Birçok kişi alınınca düzeleceğini söyledi ama sizlere de sorayım dedim. Formatı ise ilk aşama olarak yapmayı planlıyoruz.

Şimdiiik. İlk olarak eğer anakart B365'in belli modelleri var onlarda OC desteği var ve Z serisinde eğer bu iki seriden anakartınız varsa i5 9600K veya i7 9700K veya i9 9900K önerebilirim. Bütçeye göre tabii bunlar. Ama eğer OC yapılan bir anakart değilse elinizdeki işlemci kalabilir. Açıkçası şu anda ekran kartınızın 2. el piyasası çok tuhaf durumda eğer amazon.co.jp üzerinden GTX 1650 bulabilirseniz ekran kartını satıp almanızı öneririm. İşlemci darboğaz yapmayacağını düşünüyorum. SSD muhtemelen PCI ex 3.0 olarak alacaksınız muhtemelen.

Ama RAM'i bir 8 GB daha almanız iyi olur açıkçası.

Şimdiiik. İlk olarak eğer anakart B365'in belli modelleri var onlarda OC desteği var ve Z serisinde eğer bu iki seriden anakartınız varsa i5 9600K veya i7 9700K veya i9 9900K önerebilirim. Bütçeye göre tabii bunlar. Ama eğer OC yapılan bir anakart değilse elinizdeki işlemci kalabilir. Açıkçası şu anda ekran kartınızın 2. el piyasası çok tuhaf durumda eğer amazon.co.jp üzerinden GTX 1650 bulabilirseniz ekran kartını satıp almanızı öneririm. İşlemci darboğaz yapmayacağını düşünüyorum. SSD muhtemelen PCI ex 3.0 olarak alacaksınız muhtemelen.

Ama RAM'i bir 8 GB daha almanız iyi olur açıkçası.

Bilgisayarım notebook.

Yeni konular

Geri
Yukarı