MSI GF65 10sdr 63xtr laptopta oyunlarda düşük FPS

BIOS'a girdiğimde bununla alakalı bir şeye rastlayamadım ama HDMI'dan direk ekran kartı görüntüsü elde edebiliyorum
HDMI üzerinden CS GO, Valorant, LOL performansınıza bakın. MUX Swirtch ile laptop ekranında da aynı performansı alırsınız. MUX Switch yoksa çift kanal RAM de oldukça artırır FPS'yi bu oyunlarda. Ama ne olursa olsun MUX olmadan HDMI gibi performans alamazsınız. İsterse en iyi mobil işlemci, GPU olsun MUX Switch olmadan CS GO'da 180-250 FPS'ye mahkûmuz.

HDMI üzerinden CS:GO, Valorant, LoL performansınıza bakın. MUX Swirtch ile laptop ekranında da aynı performansı alırsınız. MUX Switch yoksa çift kanal RAM de oldukça artırır FPS'yi bu oyunlarda. Ama ne olursa olsun MUX olmadan HDMI gibi performans alamazsınız. İsterse en iyi mobil işlemci, GPU olsun MUX Switch olmadan CS:GO'da 180-250 FPS'ye mahkûmuz.

HDMI üzerinden LoL'de 180-200 FPS alıyor CS:GO'da 140-180 gibi Valorant'da 150-190 Single RAM'e rağmen çok iyi performans alıyorum ama laptopun kendi ekranına geçince boka sarıyor. Eğer HDMI üzerinden GPU kullanabiliyorsam MUX Switch özelliği mevcut bilgisayarda yanlış mı anladım

HDMI üzerinden LoL'de 180-200 FPS alıyor CS:GO'da 140-180 gibi Valorant'da 150-190 Single RAM'e rağmen çok iyi performans alıyorum ama laptopun kendi ekranına geçince boka sarıyor. Eğer HDMI üzerinden GPU kullanabiliyorsam MUX Switch özelliği mevcut bilgisayarda yanlış mı anladım
Hayır HDMI üzerinden kullanıp kullanamamanız ile ilgili değil MUX Switch. Var mı yok mu model numarası ile araştırın. HDMI ile denediğinizde yalnızca monitör üzerinden görüntü aldınız değil mi ? Yalnızca 2 seçili olmalı yani.

Hayır HDMI üzerinden kullanıp kullanamamanız ile ilgili değil MUX Switch. Var mı yok mu model numarası ile araştırın. HDMI ile denediğinizde yalnızca monitör üzerinden görüntü aldınız değil mi? Yalnızca 2 seçili olmalı yani.

Yalnızca 2 üzerinde yazıyor ve laptopun ekranı iptal oluyor monitör üzerinden çalısıyor NVIDIA denetim masasında daha fazla seçenek çıkıyor aynı masaüstü bilgisayar gibi oluyor.

Yalnızca 2 üzerinde yazıyor ve laptopun ekranı iptal oluyor monitör üzerinden çalısıyor NVIDIA denetim masasında daha fazla seçenek çıkıyor aynı masaüstü bilgisayar gibi oluyor.
Bu şekilde CS GO'da daha fazla FPS almanız gerekli tek kanal da olsa RAM. Çözünürlük 1080p mi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı