MSI GF65 sıcaklık değerleri

TatarAtakan

Hectopat
Daha fazla  
CoD Warzone sıcaklık değerleri sizce normal mi?
İşlemci 82-90 derece.
Ekran kartı 80-87 derece.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediğiniz modeli kullanıyorum. 8Gb RAM ile ultrada 60-70 arası alıyorum
Ben sıcaklığın normal olduğunu düşünüyorum. Ram eklemenin etkisi olur mu emin değilim. Belki yükü azaltabilir ama genel olarak intel işlemciler ısınıyor ki ısınma mevzusu aşırı olmadığı sürece iyi bir şey. Düzgün oranda bir ısınma var ise işlemciyle ekran kartı birbirini yeterince besleyebiliyordur. Bence düzgün bir ısınma söz konusu ama dediğim gibi ram ekemesi olursa belki ısınma azalabilir. Belki de aynı sıcaklıkta çalışmaya devam eder. En azından aynı sıcaklıkta daha yüksek FPS almış olursunuz.

İşlemci sıcaklığı dediğiniz gibi normal sayılabilir ama ekran kartı 86 87 derecelere çıkıyor. Duyduğuma göre ekran kartlarının ısınma kapasitesi işlemcilere göre daha kısıtlıydı.

İşlemci sıcaklığı dediğiniz gibi normal sayılabilir ama ekran kartı 86 87 derecelere çıkıyor. Duyduğuma göre ekran kartlarının ısınma kapasitesi işlemcilere göre daha kısıtlıydı.
Ben ikisini de normal buluyorum açıkçası. Sapasağlam çalıştığına işaret ediyor. Uzun vadede bu değerler sıkıntı çıkarmaz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı