MSI GF65 Thin 10SDR-638XTR SSD tavsiyesi

Mskoca

Femtopat
Herkese merhaba. Dizüstü bilgisayarımda hazır olarak 512 GB SSD mevcut ben buna ek olarak bir tane daha SSD daha takmak istiyorum. Bütçem 500-600 TL civarındadır. Tavsiyeleriniz nedir?

Cihaz bilgileri.

Intel Core i5 10300H(8m cache 2.50 GHz up to 4.50 GHz)
NVIDIA GTX1660 Ti GDDR6 6 GB.

1X M.2 SSD slot (NVMe PCI-e gen3)
1X M.2 SSD combo slot (NVMe PCI-e Gen3/SATA)

Port bilgilerini yazmanız iyi olmuş, aramak zorunda kalmayacağız böylece :D

Normalde halihazırda kullandığınız SSD'nin tipini ve hangi portta olduğunu sorardım ama bütçenizde ucuza NVMe SSD bulunabildiğinden ve iki port da NVMe desteklediğinden şu ürünü önerebilirim:

Bu eski cihazımdaki SSD.
WhatsApp Image 2020-09-30 at 22.19.20.jpeg

Alttaki fotoğraf yeni cihazımın görüntüsü.Üstteki eski ssd yeni cihazıma uygun mudur?
ssssssssssssssssss.png

Son düzenleme:
Evet var.Fotoğrafını atayım.
Eki Görüntüle 696756

Sağdaki bilgisayarın içinde gelen SSD.Soldaki ise elimdeki m2 sata SSD.Fotoğraftaki haliyle çalışmadılar.Daha sonra okların gösterdiği gibi yerlerini değiştirdim ve sorunsuz çalıştılar.
Teşekkür ederim.Peki içini açmak ne kullanıyorsunuz? Kart kullanan görmüştüm ama pek sağlıklı bir yöntem gibi gelmedi.

Rica ederim.Geçen sene telefonuma batarya satın almıştım.Batarya ile birlikte aşağıdaki ürünler de gelmişti.Laptop'un içini açmak için bunları kullanıyorum.

telefon-ekran-acma-seti-tamir-kiti-8-parca-sokme-takimib7000__0880963940329735.jpg

Geri
Yukarı