MSI GF65 Thin 10UE vs Gigabyte Aorus 15G KC

buckbeak

Hectopat
2 laptop arasinda kaldim aralarinda işlemci ve Hz farklariyla Aorus onde. Fakat kalite farki cok var midir bilmiyorum. Ayrica normalde MSI FPS olarak daha dusuk veriyor fakat BIOS uzerinden re-size bar aktif edince FPS farki kapaniyor. Siz hangisini onerirsiniz? Aorus MSI kadar kaliteli midir? Bir de şu an masaustu olarak MSI kullanıyorum, acikcasi gonlum MSI tarafinda fakat pişman olmak istemiyorum. Aorus 240 Hz MSI ise 144Hz. Sicaklik konusunda ise MSI 3-4 derece daha dusuk ayni zamanda fan sesi olarak Aorus 67dB MSI ise 58dB. (Max degerler)

Son düzenleyen: Moderatör:
2 laptop arasinda kaldim aralarinda işlemci ve Hz farklariyla Aorus onde. Fakat kalite farki cok var midir bilmiyorum. Ayrica normalde MSI FPS olarak daha dusuk veriyor fakat BIOS uzerinden re-size bar aktif edince FPS farki kapaniyor. Siz hangisini onerirsiniz? Aorus MSI kadar kaliteli midir? Bir de şu an masaustu olarak MSI kullanıyorum, acikcasi gonlum MSI tarafinda fakat pişman olmak istemiyorum. Aorus 240 Hz MSI ise 144Hz. Sicaklik konusunda ise MSI 3-4 derece daha dusuk ayni zamanda fan sesi olarak Aorus 67dB MSI ise 58dB. (Max degerler)

İkisi arasından Aorus, bütçe belirtebilir misiniz?

Asıl soru "MSI, Aorus kadar kaliteli midir?" olsa daha mantıklı olabilir. Aorus'u tercih ederdim ben, GF MSI'ın diğer modellerine göre kalitesiz.
Sagol dostum
İkisi arasından Aorus, bütçe belirtebilir misiniz?
16000 max belki bi 500-600 tl daha ekleyebilirim mevcut masaustu 2060 li sistemimi satacagim
Gf serisi MSI sadece MSI diye alınıyor. Çok kalitesiz bir laptop.
Aynen oyleymis bende sasirdim baya sagolun bilgilendirdiginiz icin
Aorus daha iyidir. Bütçeniz nedir?
16000 max masaustu pc mi satacagim 144hz monitorle beraber sizce mantikli mi?

Geri
Yukarı