MSI GF65 Thin 9SEXR-838 alınır mı?

cgokhans

Kilopat
Daha fazla  
Dostlar bu üründe 150 dolarlık indirim var. Vergiler dahil 1270 dolar (banka 7.2'den çekse 9144 TL eder) oluyor. Sizlere sorularım şöyle:

Klavye işi yapıştırma harflerle hallolur herhalde, sıkıntı edilecek bir şey midir? Deneyimi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

2060 mobil kartları performansı düşük diye okudum. Şimdi 1200 dolar gibi bir dolar alıp yazın masaüstü fırsatları değerlendirmek daha mı mantıklı olur acaba? Siz olsanız ne yapardınız?

Dostlar bu üründe 150 dolarlık indirim var. Vergiler dahil 1270 dolar (banka 7.2'den çekse 9144 TL eder) oluyor. Sizlere sorularım şöyle:

Daha önce Amazon'dan alışveriş yapmadım. Nette biraz kurcaladım vergiyi baştan alıyorlar diyen de var. Vergi için aldıkları tutardan fazlası çıkarsa farkını ödersin diyenler de var. Bu vergi işi net nedir bilen var mı? Ekstra vergi çıkma durumu var mı?

Bazıları voltaj ve priz ucu farklı olabilir diye yorumlar yazmış. Amazon'dan laptop alınır mı sorularına. Böyle sorunlar gerçekten var mı? Priz için dönüştürücü kullanmaktan nefret ederim çünkü.

Amazondan alınır ama bazı ürünlerde fiyatlar çok avantajlı olduğu gibi bazılarında da fazla pahalı olabiliyor. Türkiyeden daha iyisini o fiyata ya da o özelliklerde daha ucuza bulabilirsin. Fiyat araştırmasını sürdür ve indirim kovala.

Amazon'un Avrupa sitelerinden alırsanız priz konusunda sorun yaşamazsınız. Vergi olayına gelince: Amazon eğer gümrükte sizden aldığı vergi ücretinden azını öderse size geri iade yapar. Fazlası çıkarsa duruma göre kendi karşılar. (Spesifik biraz.) Güvenilir mi diye soruyorsanız, güvenilir. Satıcı Amazon olsa daha güvenilir olurdu tabi. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı