Çözüldü MSI GF76 ses kartını tanımıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Paradokstor

Centipat
Daha fazla  
Daha gün elime ulaşan MSI katana GF76 FreeDOS laptopuma Windows 11 Home deneme sürümünü kurdum.
İlk kurduğumda video ya da Spotify'dan açtığım şarkılarda herhangi bir sıkıntı yoktu. Ama bilgisayarı kapatıp açınca bilgisayardan ses gelmemeye başladı sağ alt köşedeki ses açma yerinde sesi açamadığımı fark ettim. "dış ses aygıtı bulunamadı" benzeri bir uyarıyla karşılaştım. Windows menüsüne sağ tıklayıp Aygıt Yöneticisi'ni açtığımda ses bölmesinde ses kartını bulamadım. Diğer aygıtlar menüsünde buldum ses kartını. Güncellenme yapmam gerekiyor sanırım yardımcı olur musunuz?

Çözüm

Modelinizi seçin>Windows 11>Driver>Sound>Önce Realtek ardından diğerlerini kurun.
Nahimic ise ses kalitesinin ciddi anlamda artmasını sağlayan bir yazılım. En son kurabilirsiniz.

Intel'in ses sürücüsünü kurarken yönergeye uyun.

Modelinizi seçin>Windows 11>Driver>Sound>Önce Realtek ardından diğerlerini kurun.
Nahimic ise ses kalitesinin ciddi anlamda artmasını sağlayan bir yazılım. En son kurabilirsiniz.

Intel'in ses sürücüsünü kurarken yönergeye uyun.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı