MSI GL 75 Leopard nasıldır?

Sabit1

Femtopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. MSI GL 75 Leopard, i7 10750H, 1660 Ti, 144Hz kullanan var mı? Oyun için alıyorum. Deneyimlerinizi aktarırsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptop güzel ama 12.000₺ bu laptop için fazla güzel bir indirimle tercih edilebilir. Ekran kalitesi %45NTCS çok bir şey beklemiyorsan üzmez bir de biraz soğutması sesli çalışıyor diye duymuştum. Bu konuyu 2 hafta önce açsan 12.300₺ ye Lenovo Legion 5 vardı ve bu cihazdan işlemci ve ekran kartının daha iyi olmasının yanı sıra ekran kalitesi çok daha iyiydi.

Laptop güzel ama 12.000₺ bu laptop için fazla güzel bir indirimle tercih edilebilir. Ekran kalitesi %45NTCS çok bir şey beklemiyorsan üzmez bir de biraz soğutması sesli çalışıyor diye duymuştum. Bu konuyu 2 hafta önce açsan 12.300₺ ye Lenovo Legion 5 vardı ve bu cihazdan işlemci ve ekran kartının daha iyi olmasının yanı sıra ekran kalitesi çok daha iyiydi.
Oyunlarda nasıl peki bilgin var mı ekrandan çok bişey bekleme derken kötü mü yani kötüyse neyi kötü

Oyunlarda nasıl peki bilgin var mı ekrandan çok bir şey bekleme derken kötü mü yani kötüyse neyi kötü

Ekranı rakiplerine göre daha kötü renk doğruluğuna sahip hocam. Eğer kaliteli bir ekrandan geçersen üzülürsün ama eski bir laptoptan geçiyorsan seni etkilemez. Şu videoyu izlersen aradaki farkı anlarsın. YouTube %45 NTCS vs %72 NTCS yazıp izle hocam.

Geri
Yukarı