MSI GL65 Leopard 10SER-415TR yüksek sıcaklık

ipproo

Femtopat
Daha fazla  
MSI laptopumun işlemcisinde orantısız bir ısınma sorunu söz konusu. CS:GO'da normal bir rekabetçi süresinde 90 derecenin altına inmiyor şu anda bu yazıyı yazarken 50 derecelerde geziyor. Oyun oynarken arka planda olabildiğince program açık bırakmıyorum ve altındaki zeminde normal tahta masadan ibaret. Laptopumda bir sorun mu var anlayamıyorum. 1 hafta kadar önce bu laptopu satın aldım. İçerisinde Intel i7 10750h ve ekran kartı olarak RTX2060 takılı linkini bırakıyorum

Mobil işlemciler bu sıcaklıkta çalışıyor. Performans düşüşü olmadığı sürece sıcaklıkları kafaya takmayın.

MSI laptopumun işlemcisinde orantısız bir ısınma sorunu söz konusu. CS:GO'da normal bir rekabetçi süresinde 90 derecenin altına inmiyor şu anda bu yazıyı yazarken 50 derecelerde geziyor. Oyun oynarken arka planda olabildiğince program açık bırakmıyorum ve altındaki zeminde normal tahta masadan ibaret. Laptopumda bir sorun mu var anlayamıyorum. 1 hafta kadar önce bu laptopu satın aldım. İçerisinde Intel i7 10750H ve ekran kartı olarak RTX2060 takılı linkini bırakıyorum

i710750H güclü bir işlemci bu sebepten boşta daha fazla ısınabilir oyun konusuna gelince 90-95 arası Mobil işlemciler için normal.

MSI laptopumun işlemcisinde orantısız bir ısınma sorunu söz konusu. CS:GO'da normal bir rekabetçi süresinde 90 derecenin altına inmiyor şu anda bu yazıyı yazarken 50 derecelerde geziyor. Oyun oynarken arka planda olabildiğince program açık bırakmıyorum ve altındaki zeminde normal tahta masadan ibaret. Laptopumda bir sorun mu var anlayamıyorum. 1 hafta kadar önce bu laptopu satın aldım. İçerisinde Intel i7 10750h ve ekran kartı olarak RTX2060 takılı linkini bırakıyorum

laptopun alt tarafı fanların olduğu yer hava alınca 84 85 oluyor

Yeni konular

Geri
Yukarı