MSI GL66 vs Lenovo Legion Pro 5

bakış01

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, yeni katıldım aranıza. İki cihaz arasında kaldım, sizlerin de fikirlerini almak istedim. Sizce MSI GL66 mı almalıyım, yoksa Lenovo Legion 5 Pro mu? Yorumlarınız merakla bekliyorum. Lenovo siparişini verdim. Siz olsanız hangisini alırdınız?

Merhaba, yeni katıldım aranıza. İki cihaz arasında kaldım, sizlerin de fikirlerini almak istedim. Sizce MSI GL66 mı almalıyım, yoksa Lenovo Legion 5 Pro mu? Yorumlarınız merakla bekliyorum. Lenovo siparişini verdim. Siz olsanız hangisini alırdınız?

Kalite olarak Lenovo'yu tavsiye ederim. GL66 biraz ucuz etin yahnisi oluyor.

Böyle çok yorum aldım o yüzden Lenovo aldım ama yine de bir sorayım dedim.

1.5 yıl sonra sorun çıkardığına dair çok söylemeler aldım ikisi arasında kaldım ikisini de sipariş verdim ama birini iptal edeceğim.

GE75 Raider aldım geçen yıl, titandan sonra en yüksek modeliydi MSI'ın ama kalite olarak o kadar memnun değilim ki.

Açıkçası GL66'yı falan düşünemiyorum.
MSI almamın tek sebebi ise Legion 7i Türkiye'de henüz yoktu ve ben laptop almak zorundaydım.

GE75 Raider aldım geçen yıl, titandan sonra en yüksek modeliydi MSI'ın ama kalite olarak o kadar memnun değilim ki.

Açıkçası GL66'yı falan düşünemiyorum.
MSI almamın tek sebebi ise Legion 7i Türkiye'de henüz yoktu ve ben laptop almak zorundaydım.
Lenovo legion 7 de var sipariş verebilirdim 50 dolar fark ile 5 pro 7 den iyi degil mi?

Lenovo Legion 7 de var sipariş verebilirdim 50 dolar fark ile 5 Pro 7'den iyi degil mi?

Kasa ve işçilik aşağı yukarı aynı olacağı için size doğru cevabı benchmark ve inceleme videoları verebilir. Ama MSI tarafını bu birkaç nesillik es geçin derim.
Lenovo Legion 7 de var sipariş verebilirdim 50 dolar fark ile 5 Pro 7'den iyi degil mi?

Linkini atabilir misiniz?

Kasa ve işçilik aşağı yukarı aynı olacağı için size doğru cevabı benchmark ve inceleme videoları verebilir. Ama MSI tarafını bu birkaç nesillik es geçin derim.

Linkini atabilir misiniz?
Lenovo Legion Slim 7 Gaming & Entertainment Laptop (AMD Ryzen 7 5800H 8-Core, 16GB RAM, 512GB SSD, RTX 3060 Max-Q, 15.6" Full HD (1920x1080), WiFi, Bluetooth, Webcam, Win 10 Home) with Hub https://www.amazon.com/dp/B09FKMZZF...abc_JWXFG6C66ZA12736D2NH?_encoding=UTF8&psc=1

Geri
Yukarı