MSI GL66 vs Lenovo Legion Pro 5

L5P'nin rakibi gp veyahut ge serisidir. Direkt Lenovo seçiniz.
Linkte attığınız Legion 7 bizim kastettiğimiz değil, yukarıdaki hocam da bunu kastediyor büyük ihtimalle ;

Kasa ve işçilik aşağı yukarı aynı olacağı için size doğru cevabı benchmark ve inceleme videoları verebilir. Ama MSI tarafını bu birkaç nesillik es geçin derim.

Linkini atabilir misiniz?
L5P'nin rakibi gp veyahut ge serisidir. Direkt Lenovo seçiniz.
Linkte attığınız Legion 7 bizim kastettiğimiz değil, yukarıdaki hocam da bunu kastediyor büyük ihtimalle ;
İçimi rahatlattınız msi rtx 3070 olduğu için arada kalmıştım teşekkür ediyorum

GL kasalarda 100W 3070 var, L5P de ise 115W 3060. Elbette 3070 daha iyi bir kart ancak iki cihazin bütün özellikleri düşünüldüğünde L5P derim ben. Ekran kartı yönünden W sebebiyle hemen hemen ayni performansı vereceklerdir zaten bunun yanında L5P çok daha iyi bir kasa, ekran gibi ozellikleriyle önce çıkıyor. İkisi zaten aynı klasmanda ürünler değil bana kalırsa. GL daha geride kalıyor.

GL kasalarda 100W 3070 var, L5P de ise 115W 3060. Elbette 3070 daha iyi bir kart ancak iki cihazin bütün özellikleri düşünüldüğünde L5P derim ben. Ekran kartı yönünden W sebebiyle hemen hemen ayni performansı vereceklerdir zaten bunun yanında L5P çok daha iyi bir kasa, ekran gibi ozellikleriyle önce çıkıyor. İkisi zaten aynı klasmanda ürünler değil bana kalırsa. GL daha geride kalıyor.
Hocam 115+15 yani toplamda 130w değil miydi. Yine de dediğiniz gibi çoğu özellikte önde.

Çok teşekkür ederim birde ben dönüştürücü almam lazım fiş için hiç iyisini bulamadım bildiğiniz güvenir bir dönüştürücü var ise link atar mısınız?

Çok teşekkür ederim birde ben dönüştürücü almam lazım fiş için hiç iyisini bulamadım bildiğiniz güvenir bir dönüştürücü var ise link atar mısınız?
Hocam ben şahsen telefoncu/elektrikci tarzi bir yerden almıştım öyle bir çevirici ve problemsiz uzun zaman kullandım. Öyle bir yerden alıp kullanabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı