MSI GL75 alınır mı?

semih24

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, resimdeki laptopu almayı düşünüyorum.
1TB HDD + 512GB SSD mevcut.
Bu laptopu aldığım zaman Windows SSD üzerine mi kurulu geliyor yoksa HDD üzerinde mi?
Ya da bilgisayar ilk açılışta bana soruyor mu SSD'ye mi HDD'ye mi kurulsun diye onu merak ettim.

Bir de RTX 2060 ekran kartı iyi midir?
Sadece CS:GO ve ETS2 sıkça oynarım, arada nostalji olsun diye Half life 2 ve Call of Duty 2 ile 4'e girerim. Oynadığım oyunlar bu kadar.

Adsız.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
MSI kalitelidir soğutması falan iyidir ama bu fiyata değmez.

İlk sorunuza gelirsek, eğer ki Windows 10 yüklü geliyorsa SSD'ye yükle bir şekilde gelir. İkinci sorunuz, FreeDOS yani işletim sistemi kurulu bir şekilde gelmiyor ise USB ile Windows kurulumu yaparken SSD'nizi 512 GB'lık boyutundan tanıyabilirsiniz. Disk seçim ekranında disklerin kapasiteleri de görünür. Windows 10'u nasıl yükleyeceğinizi bilmiyorsanız Windows 10 UEFI kurulum rehberlerimize bakabilirsiniz. UEFI Windows 10 USB Hazırlama Rehberi - Technopat. Sistem gayet iyi ve güçlü size uzun yıllar hizmet edecektir. Tabii ihtiyaçlarınız değişmediği sürece. Yazdığınız oyunları gönül rahatlığı ile oldukça yüksek FPS değerlerinde oynayabilirsiniz. Ürünün fiyatı ekonomik durumunuza zarar vermiyorsa alınabilir. Fakat daha düşük fiyata aynı özelliklerde veya çok yakın notebook modelleri bulunabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı