MSI glutch GM50 driver

Yiğit Ünal

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba mouseum için güncelleme vardı MSI Dragon Center yazılımında güncelledim bilgisayar kapanıp açıldı sonra mouse ışıkları gelmeyince USB çıkarıp tekrar taktım herhalde güncelleme devam ediyordu artık hiç çalışmıyor takınca ışıkları yanmıyor tuşları tepki vermiyor başka PC de denedim yine çalışmadı Windows'ta görünüyor ama USB giriş aygıtı olarak görünüyor mouse olarak görmüyor ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilir misiniz?

Garantisi falan varsa gönder bence yazılım bir hata yapmış falan olabilir mesela ben mouse programında crack yapmaya çalışıyordum bloddy mouse yazılımı otomatik kendi mousun çipine yüklüyor bekletiyor yanlışlıkla klavyeye yükledi herhalde klavye gitti çöp oldu garanti bitmişti kullanamadım.

Merhaba mouseum için güncelleme vardı MSI Dragon Center yazılımında güncelledim bilgisayar kapanıp açıldı sonra mouse ışıkları gelmeyince USB çıkarıp tekrar taktım herhalde güncelleme devam ediyordu artık hiç çalışmıyor takınca ışıkları yanmıyor tuşları tepki vermiyor başka PC de denedim yine çalışmadı Windows'ta görünüyor ama USB giriş aygıtı olarak görünüyor mouse olarak görmüyor ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilir misiniz?
Regarding your concern, please enter to Disk C:\Program Files (x86)\MSI\Gaming Center to check if there is GM50FWUpdate_xx, if yes, please reinstall it manually to try. If there is none, we have to suggest you send the device to your device reseller directly and ask for help. The FW need to be recovered. Thanks.

Yabancı bir forumdan buldum bende de aynı sorun var. Olmadı bende. Sen de dene, olursa yazarsan buraya sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı