MSI GM08 iade mi edilmeli servise mi yollanmalı?

Neofixx

Hectopat
22 Haziran 2022 tarihinde başlıkta belirttiğim fareyi aldım. Geçenlerde büyük ihtimalle kardeşim sol tarafta bulunan ileri tuşunu kırdı gibi bir şey oldu. Kendisine soruduğum zaman ben yapmadım diyor. Tuş sapasağlam duruyor ama basınca içinde doğru boş gidip geliyor. Her neyse dün GTA 5 oynarken fark ettim ki sağ tık ile dürbünü açıp sol tık ile sıkmaya çalıştığım zaman olmuyordu sonra başka bir bilgisayara takıp denedim ve aynı problem orada da devam ediyordu. Kısacası sağ tık basılıyken sol tık, sol tık basılıyken sağ tık çalışmıyor internette biraz baktığımda bu sorunu yaşayan bir kişiye daha rastladım. Sizce fareyi iade etsem alırlar mı? Sol tuş bozuk olduğu için sıkıntı çıkarırlar mı? İade edip Katar Pro'ya geçmek istiyorum. Bir de sorun şu 15 gün iade yazıyor. Ben ürünü 22 Haziran'da sipariş verip 25 Haziran'da teslim aldım ve yarın sipariş tarihinden itibaren 14 gün geçmiş oluyor. İade etsem zaten 1-2 güne gidecek ve iade süresi dolacak mı hiçbir fikrim yok. Trendyol'dan aldım ürünü.
22.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı