MSI GP72 "Bu aygıt için sürücü yüklenmemiş" hatası

HelloImKerem

Femtopat
Daha fazla  
Hepinize iyi akşamlar yeniyim bir konu açmak istiyorum. Öncelikle MSI GP72 6qe Leopard Pro laptop kullanıyorum. Windows sürümüm ise 20H2. Windows Update'den isteğe bağlı güncellemelerden chipset ile ilgili olanlardan iki adet kurdum. İsimleri thermal subsystem ve A21.(chipsetim Intel 100 series C230 HM170 Mobile bir chipset) güncelleme oldu fakat "bu aygıt için sürücü yüklenmemiş" yazısı aldım. Fakat herhangi bir ünlem işareti ya da bir kod hatası almıyorum.

Bunu deneyin açıklamadaki kodu ile:

Bunu deneyin açıklamadaki kodu ile:

Recep Hocam hızlı cevap için çok teşekkür ederim. Bunu denemiştim sürücü tarihini 1968 yaptı ve o hata gitmedi.

Hata nerede gözüküyor tam olarak?

Aygıt yöneticisi sistem aygıtları Intel 100series/c230 chipset family thermal Subsystem'a çift tıkladığımda "bu aygıt için sürücü yüklenmemiş" diyor. Ayrıca sürücü sekmesinde tarihi, sürümü yazıyor. Ayrıca işlemler FPS'imi 15-20FPS civarında düşürdü.

Son düzenleme:
Aygıt yöneticisi sistem aygıtları Intel 100series/c230 chipset family thermal Subsystem'a çift tıkladığımda "bu aygıt için sürücü yüklenmemiş" diyor. Ayrıca sürücü sekmesinde tarihi, sürümü yazıyor. Ayrıca işlemler FPS'imi 15-20FPS civarında düşürdü.
Her aygıt için harici sürücü gerekmez. Kimisini Windows yükler.

Yonga seti sürücüsü yükleme sonrası performans düşüşü olması çok zor. Yine de Process Explorer ile çakışma var mı diye kontrol edebilirsiniz.

Her aygıt için harici sürücü gerekmez. kimisini Windows yükler.

Yonga seti sürücüsü yükleme sonrası performans düşüşü olması çok zor. Yine de Process Explorer ile çakışma var mı diye kontrol edebilirsiniz.

Hocam ilginiz için minnettarım 🙂.Ben o sürücüleri Windows Update'de "isteğe bağlı güncelleştirmeler" kısmından kurdum. Diğer aygıtlarımın hepsi düzgün çalışıyor. Yine de Process Explorer ile bir bakarım ve sonuçları paylaşırım.

Her aygıt için harici sürücü gerekmez. kimisini Windows yükler.

Merhaba Recep Hocam. Process Explorer'da herhangi bir sorun yoktu. Ayrıca bilgisayarım en güncel Windows ve sürücülere sahip. Oyunda ya da bilgisayarda da tek bir hata yok. Ama yazı hala duruyor ayrıca "Sayısal Veri İşleme" adında bir aygıtta da aynısı var.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı