MSI GP73 laptop anlık FPS düşmesi

habip72

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar Hepsiburada sitesinden MSI GP73 Leopard 8RD model notebook aldım. Geçen gün elime ulaştı oyunları yükledim ancak FPS drop yaşıyorum çok ciddi şekilde. MSI Afterburner programından baktığımda GPU kullanımı aniden düşüyor ve FPS anlık olarak ciddi şekilde düşüyor driverları güncelledim sizce ne yapmalıyım? Oyunlar ve Windows orijinal.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhabalar Hepsiburada sitesinden MSI GP73 Leopard 8RD model notebook aldım. Geçen gün elime ulaştı oyunları yükledim ancak FPS drop yaşıyorum çok ciddi şekilde. MSI Afterburner programından baktığımda GPU kullanımı aniden düşüyor ve FPS anlık olarak ciddi şekilde düşüyor driverları güncelledim sizce ne yapmalıyım? Oyunlar ve Windows orijinal.
Detaylı bilgi verilmemiş. Fakat sorun yaşanılan dizüstü bilgisayarın donanımı oyunların çoğu için yeterli. Dizüstü bilgisayarlarda güç bağlantısı yapılmadan oyun oynanmaya çalışıldığında buna benzer sorunlar yaşayabilirsiniz. "Denetim Masası"na gidip "Güç Seçenekleri" ayarlarından "Yüksek" seçilirse bazı durumlarda bu tarz sorunların önüne geçilebilir. Tüm bunların haricinde arka planda çalışan bir program ve en önemlisi antivirüs programı da buna neden olabilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı