MSI GP76 alınır mı?

fslr

Kilopat
Son düzenleyen: Moderatör:
İyi akşamlar arkadaşlar aşağıdaki linkteki laptop nasıl sizce? Mux Switch olması ve yeni seri olmasını beğendim RTX 2070'ten daha performanslı testlerde. Aslında RTX 3070'li modelini almak istiyorum ama şu an Türkiye'de yok, ge 76 var o da biraz pahalı.

Hocam kesinlikle alın çünkü bu fiyata sonradan hiçbir şey alamazsınız. Bu laptop sizi üzmez merak etmeyin.

İyi akşamlar arkadaşlar aşağıdaki linkteki laptop nasıl sizce? Mux Switch olması ve yeni seri olmasını beğendim RTX 2070'ten daha performanslı testlerde. Aslında RTX 3070'li modelini almak istiyorum ama şu an Türkiye'de yok, ge 76 var o da biraz pahalı.

Hocam sizi kendim yerine koyarak söylüyorum, bu laptop 17k etmez. Daha da düşecek. Ederi 15 taş çatlasın 16, 16,1. biraz bekleyin o fiyata 3070 alın. 3060 = 2060S masaüstü, 3070 = 2080 masaüstü. Arada çok fark var anlayacağınız. Ama ben bunu istiyorum şu an lazım derseniz alınır.

cevabınız için teşekkürler hocam . hemen laptop almak istiyorum ama beklediğim zaman fiyatların normalleşeceğini ve daha iyilerinin de geleceğini biliyorum arada kalıyorum sürekli . 1 ay daha sabretsem daha iyi olacak gibi dolar daha da düşecek inşallah daha güzel laptoplar gelir.

Geri
Yukarı