MSI GP76 Leopard 11UG-205xtr FreeDOS laptopa Windows kurma

cpt111

Centipat
Daha fazla  
Selamlar. Laptopu yeni aldım henüz kutudan çıkartmak için bile fırsatım olmadı. Sormak istediğim birkaç soru var.
1-) FreeDOS olarak gelen cihaza Win kurduktan sonra öncelik sırasına göre ne yapmalıyım? Bu arada kurulumda SSD, F. Bellek ve driverlar olarak ayrılmış kısımların dışında başka bir ayrılmış alan görünüyorsa (düşük kapasiteli) kurulum sırasında silmeli miyim?
2-) MSI driverları laptopun içinde hazır olarak geliyor mu?
3-) Eğer gelmiyorsa driver Update'lerini MSI App. Center üzerinden kolaylıkla yapabilir miyim veya bütün driverları nereden indirebilir ve nasıl güncellemelerini yapabilirim?

Özetle arkadaşlar daha önce FreeDOS bir laptop almadım o yüzden ne yapılır nasıl kurulur bilmiyorum. Mümkün olduğunca temiz ve sade bir şekilde anlatabilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler

Son düzenleyen: Moderatör:
1) Hepsini sil ve birlestir. Win 10 kur.
2-3) Icinde geliyor mu diye hic bakmadim cunku gelse bile coktan eskimis olacaklardir. MSI Global - The Leading Brand in High-end Gaming & Professional Creation adresinden son driverlari indir ve kur.

Ben GE76 11UH dedigim gibi yaptim.
Efendim öncelikle ilginiz için çok teşekkür ederim.
Sil ve birleştir kısmını biraz açabilir misiniz ?
Görünürde ki Ssd de dahil herşeyi önce silip daha sonra birleştir mi demeliyim?

Ilk geldigi durumu hatirlamiyorum ama genelde takili gelen ssdlerde recovery/drivers/vs. gibi kucuk bolumler(partition) olabiliyor. Onlari silip ssdyi tek partition haline getirmeyi kastettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı