MSI Granade A320 Ryzen3 2200G Kurulum Sonrası Sorunlar

bariskaragulle

Centipat
Merhabalar bu gün iki farkı hatta devam eden asla bir türlü çözemediğim sorunları yazacağım. OpenCore ile Catalina yüklemeye çalışmıştım nitekim harika bir performans ile Catalina'yı kurdum aslında akıcılık vs çok güzeldi. Fakat bir türlü ALC887'den performans alamamıştım, loyut adresim AIDA64 ile 3 görünmekte bunu da denemiştim yine de sesler üst üste bindiğinde takılma ve donma yaşıyordum. YouTube'da dahi video izlerken seslerde takılma mevcuttu. Daha sonra kızdım dedim bu olmuyor Mojave kurayım. Onuda an itaberi ile kurup loyut adresmi 3E çektim. Yine hüsran yine hüsran. Bu arada YouTube falan dedim ya ikinci sorunum internet ASUS N10 cihazım. Kendi internet sistesinden indirmiş olduğum Driver hiçbir şekilde Catalina'ya kurulamadı, yani kuruldu OpenCore için yayınlanan V14 diye dıye bır cok Wi-Fi Driver içeren paketi kurdum. İlk kurulumda çalıştı. Sevinmiştim halbu ki, meğer o şekilde değilmiş sistemi yeniden başlatınca bir daha çalışmadı sürekli Wi-Fi USB etkinleştirin diye uyarı aldım. Beni sistem tercihleri ağ ayarlarına yönlediriyordu ama orada Wi-Fi ile etkin kılacağım bir şey yoktu. Kasamda ki tüm Wi-Fi çıkıllarını denedim yine de olmadı rebuilt yaptım yine olmadı. Wi-Fi sildim yeniden kurdum çalıştı yani her silip kuruşumda çalışıyor fakat yeniden başlatınca ya da Wi-Fi aparatını çıkarınca bir daha çalışmıyordu. Şimdi aynı sorun Mojave içinde geçerli bu sefer orijinal programını kurabiliyorum fakat bilgisayar asla bunun yazılımı görmüyor yani ne üst bara Wi-Fi simgesi geliyor ne de ağ ayarlarına Wi-Fi tanımlı bir şey.

Kısaca arkadaşlar elimde ASUS N10 gördüremediğim ve seste sürekli problem yaşadığım Mojave ve Catalina var.

Yardımlarınızı bekliyorum saygılar dilerim.

Sistemim

MSI Granade A320, Ryzen3 2200G, RX 570
Not; HoRNDIS: USB tethering driver for Mac OS X | Joshua Wise's domain

Hornes ile internete bağlanabılıyorum telefondan sadece.

ASUS N10 ve ses sorunum devam ediyor.
Bu da Config Dosyam

Denemiş olduğum Wi-Fi araçları

Soyut ID düzelttiğimi sanıyordum ama düzelmemiş bir de AIDA64 887 görünen ses kodegım şu an 888 soyut 5 görünmekte.
Catalina'da 887 gorunuyordu loyu ID 1 3 5 ve diğer her şeyimde denedim fakat başarılı olamamıştım.

Dosya Ekleri

• Ekran Resmi 2020-05-26 05.47.29.png
    Ekran Resmi 2020-05-26 05.47.29.png
    42,9 KB · Görüntüleme: 31
  • Ekran Resmi 2020-05-26 06.12.06.png
    Ekran Resmi 2020-05-26 06.12.06.png
    22,4 KB · Görüntüleme: 20

Geri
Yukarı