MSI Gs60 6QE Format Atılmıyor

Bandellini

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba beyler,
Benim bugüne kadar bilgisayarla ilgili hiçbir sorunum olmamıştı fakat bugün yine her zamanki gibi bigisayarı açtığımda "Kişisel bilgisayarınızla ilgili bir sorun yaşıyorsunuz"yazısı çıktı. Önceki bilgisayardada arada oluyordu düzeltiyordum bir şekilde fakat şimdi aynı şeyleri denememe rağmen düzelmiyor. Kendisini yeniden başlatıyor ve sonra önüme menü açılıyor birkaç seçenek var biri bilgisayarınızı sıfırlayın diğeri windows'u önceki sürüme geçirin ve bir kaç tane daha neyse ben bunları denedim çoğunu sonra sıfırlamaya geldim son çare iyi hoş başladı sıfırlamaya fakat %36'da durdu. Ben 1 saat bekledim hareket etmediği için bilgisayarı ana tuşundan kapadım ve bir daha sıfırlamaya çalıştığımda sıfırlanamıyor tarzı bir şeyler yazıyordu sonrada kapadım bilgisayarı daha da çok kurcalamadan. Yardımcı olursamız çok ama çok sevinirim lütfen aklınıza gelen her şeyi yazın. Şimdiden teşekkürler. İyi günler.
NOT:MSI'lara özel yandaki recovery deliğine ataçla tıkladım bir şey değişmedi.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı