MSI GS70 Msata SSD Upgrade

BugraBenlioğlu

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar;

MSI GS70 2QE-252TR Stealth Pro sahibiyim. Cihazımda 2 adet 128 gb TOSHIBA THNSNJ128GMCU modelli msata ssd raid 0 modunda çalışıyor. Ben bu cihaza 1 adet daha msata ssd takmak istiyorum. GS70'in Red Edition modelinde 3 adet msata ssd yuvası olduğunu biliyorum ama benim cihazımda 3. bir msata ssd yuvası var mı emin değilim. Eğer var ise nasıl bir yol izlemeliyim sadece tak çalıştır şeklinde mi olur yoksa başka işlemler yapmalı mıyım? Bu yaptığım işleme değer mi, çok fark olur mu? Fikirlerinizi sunarsanız memnun olurum.

Teşekkürler...

Merhabalar;

MSI GS70 2QE-252TR Stealth Pro sahibiyim. Cihazımda 2 adet 128 gb TOSHIBA THNSNJ128GMCU modelli msata ssd raid 0 modunda çalışıyor. Ben bu cihaza 1 adet daha msata ssd takmak istiyorum. GS70'in Red Edition modelinde 3 adet msata ssd yuvası olduğunu biliyorum ama benim cihazımda 3. bir msata ssd yuvası var mı emin değilim. Eğer var ise nasıl bir yol izlemeliyim sadece tak çalıştır şeklinde mi olur yoksa başka işlemler yapmalı mıyım? Bu yaptığım işleme değer mi, çok fark olur mu? Fikirlerinizi sunarsanız memnun olurum.

Teşekkürler...
MSI A88X-G41 PC MATE V2 Soket FM2+ DDR3 2133MHz VGA&DVI&HDMI Anakart bu karta uyan işlemci söylermisiniz bu konu ve site hakkında fazla bilgim yok bi yardımcı olurmusun sana zahmet oyun kasası toplamaya çalışıyorumda

Çok ciddi bir artış olacağını düşünmüyorum. Zaten RAİD 0 moddalar. Tavsiyem eğer boşta 2 HDD yuvası varsa onları RAİD yapmanız.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı