MSI GT 70 Dragon Edition İncelemesi

MSI GT 70 Dragon Edition özellikle oyun severler düşünülerek tasarlanmış bir dizüstü bilgisayar modelidir. 4 çekirdekli 3. nesil İntel core i7 işlemciye sahiptir. 17,3 inç ekranı bulunan bu bilgisayar full HD (1920* 1080) parlama önleyici LCD panel LED aydınlatmalı ekrana sahiptir. Wi- fi ve Ethernet bağlantıları yüksek performanslı (killer online oyun için) olduğundan bu bilgisayarın tercih edilebilirliğini arttırmaktadır. Üst düzey NVIDIA Geforce GTX 675MX ayrık grafik kartı çok detaylı görüntü kalitesi olanağı sunmaktadır.

MSI GT 70 Dragon Edition’ın güç tasarrufu ve kendini soğutma özellikleri de bulunmaktadır. Bu bilgisayarın işlemcisinde Intel Turbo Boost 2,0 teknolojisinden yararlanılarak tasarlanmıştır. Yüksek performans özelliği bulunan bu bilgisayar RAID 0 konfigürasyonu ile depolama kapasitesini iki katına çıkarmaktadır. Bununla beraber okuma yazma hızını 900 MB/sn seviyesinin üzerine çıkarmaktadır. Böylece bilgisayarınız normalin çok daha üstünde bir hızlılıkla çalışır ve oyun oynarken hız kazanmanıza destek olmaktadır. Oyun oynarken daha başarılı olmak istiyorsanız bir an önce bu bilgisayarı alarak bu arzunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

MSI GT 70 Dragon Edition Steel Series Profesyonel klavye bulunmaktadır. Bu klavye masaüstü bilgisayarlardaki kadar sağlamdır. Oyun oynarken bu klavyeye sahip bir bilgisayara sahip olmak size yarar sağlayacaktır. Klavye de bulunan Windows tuşunun sağ tarafa taşınmış olması oyun esnasında masaüstü ekranın ortaya çıkmasına engel oluşturduğundan heyecanlı oyununuzun bölünmemesini sağlamaktadır.

Piyasada bulunan en iyi sistemlere sahip olan bu ürün ile oyun oynarken keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Ekran kartı ve Turbo Boost teknolojisi sayesinde oyun oynarken hiçbir sıkıntı yaşamazsınız. MSI GT 70 Dragon Edition Düdepolama kalitesi oldukça yüksektir. Yüksek performans sağlayan MSI GT 70 Dragon Edition bu bilgisayar oyun oynarken vazgeçilmeziniz olacak.

Alıntıdır. (Yazım yanlışları düzeltildi.)
Kaynak:
MSI GT 70 DRAGON EDİTİON İNCELEMESİ - İnceleme.tv - Teknolojinin KALBİ

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullanıcı incelemeleri bölümü bildiğim kadarıyla kullanıcıların kendi sahip olduğu ürünleri incelediği bir yerdir. Neden size ait olmayan ürünlerin incelemelerini kopyala-yapıştır yaptığınızı anlayamadım ?

Kullanıcı incelemeleri bölümü bildiğim kadarıyla kullanıcıların kendi sahip olduğu ürünleri incelediği bir yerdir. Neden size ait olmayan ürünlerin incelemelerini kopyala-yapıştır yaptığınızı anlayamadım ?
Ben sosyalde başkalarının da bilgi vermek amacıyla alıntılı paylaşım yaptığını gördüm. Ben de alıntılı paylaşım yaptım. Maksat bilgilendirme için. Kötü bir isteğim yok.

İnsanlar bu bilgileri "Google"'a GT 70 Dragon Edition diye yazınca bulabiliyorlar. Kullanıcı incelemeleri bölümünün maksadı incelemesi yapılan ürünün kullanıcı tarafından nasıl görüldüğünü belirlemektir. Bir dahakine böyle incelemeler yapmaman dileğiyle. :)

Hayır, hayır sakın yanlış anlamayın. Ben size yalancı demedim Kavga çıksın istemem. Sadece kullanıcı incelemeleri bölümüne girince böyle sıra sıra senin incelemelerini görüyorum. Bakıyorum hepsi kopyala-yapıştır. En azından bari inceleme yazmayın. "GT 70 Dragon Edition Bilgilendirme Yazısı" şeklinde bir başlık atın. :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı