MSI GT60 veya GT70 mi yoksa toplama masaüstü mü?

makarov

Hectopat
PC toplamaya çalışıyorum ama toplama mı yoksa hazır mı alayım bilmiyorum. Hazırda aklımda olanlar MSI GT60 veya GT70 laptop olarak, masaüstü düşünmüyorum hazırda ama toplama olarak ne önerirsiniz arkadaşlar ve bu iş için ne kadar bütçe ayırmalıyım ? Bana yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hazır alınca mutlaka bir kazık yersin :D Bir evi kendi zevkine göre döşemek varken neden hazır alasın ki ?

Güncel oyunları rahatlıkla oynamak isterim dersen tahminen 1500-2000 arası tutacaktır. Senin bütçen önemli burada. Elindeki paraya göre bir sistem toplanır. Alınabilecek en iyi sistemi en ucuza toplamaya çalışırız.

Toplama PC almanı tavsiye ederim. Çünkü toplama PC alırsan fiyat farkını görürsün:)
Eğer Laptop alacaksan daha fazla para vermen gerekir. Tabi ki bütçen varsa sorun değil.Yani topladığın masaüstü daha ucuza gelir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiç bilmeyen adam bile toplama alıyım diyor hocam. Ge60 ve gt70 güzel laptoplardır. Ne iş için kullanıcaksan söyle yardımcı olmaya çalışırız.

Ya da çok oyun için ve grafik tasarım falan.

- - - Güncellendi - - -

Recep abi CryTek canlı programındaki senin elindeki hangisi, GT70 mi GT60 mı?

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı