MSI GT680 BIOS Güncelleme Rehberi

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
İlk olarak buradan HP USB Disk Storage Format Tool aracını indirin:

HP USB Disk Storage Format Tool 2.2.3

Buradan da Windows 98 DOS Dosyalarını:

Windows 98 System Files Download - EXTREME Overclocking İndirmek için sayfadaki "Primary Download Site" bağlantısına tıklayın.

Şimdi USB belleğinizdeki verileri başka bir yere aktarın ve belleği HP USB Disk Storage Format Tool ile FAT32 dosya sisteminde biçimlendirin. Fakat biçimlendirmeden önce "Create a DOS Startup Disk" seçeneğini seçip, klasöre çıkartmış olduğunuz Windows 98 DOS dosyalarını seçin.

Belleği formatladığınızda içine DOS dosyaları da kopyalanacaktır. Şimdi aşağıdaki GT680 BIOS Güncelleme dosyasını indirip, Extract edip, içerideki dosyaları belleğe atın.

Kod:
Açıklama	

1. CPUZ içinde doğru INTEL chipset versiyonu gözükmemesi düzeltildi.
2. Bootup NumLock durumu ON.
3. Hata düzeltildi: Sistem USB 3.0 sabit diskleri çıkarıyordu

• Versiyon 1.0G
  • Türü AMI BIOS
  • Çıkış Tarihi 2011-03-21
  • Download 16f2_10g.zip
  • Dosya Boyutu 1.72 MB
  • Dikkat RAID Olmayan sku için BIOS 1.0G.

Artık tek yapmanız gereken bilgisayar açılırken F11 tuşuna basıp listeden USB belleği seçmek. Sonrasında karşınıza DOS ekranı gelecek. Burada
Kod:
flash
yazın ve enter'a basın. BIOS güncelleme işlemi başlayacaktır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Benim GT 70'im var dediğin her şeyi yaptım msi sitesinden dosyayı indirdim FLASH. Nsh - E1762IMS. 50X - AfuEfix64.EFI dosyalar çıktı bunları dos ekranında görüntülüyorum. Flash yazıyorum enter bad command or file name yazıyor. Komutu algılamıyor. Yardımcı olabilirsen sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizin UEFI üstünden güncellemeniz lazım:

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı