MSI GT680 ne kadar eder?

CS:GO'da bir 40 FPS verir Valorant da 50 falan.

Bence bilgisayarı satabileceğin aralık 4 - 6 bin TL arası.
Daha 1 hafta önce arkadaşım vatandan 5 bin TL' ye Ryzen 5' li laptop aldı, eski bir bilgisayar için bence bu fiyatlar aşırı olabilir.

Daha 1 hafta önce arkadaşım vatandan 5 bin TL' ye Ryzen 5' li laptop aldı, eski bir bilgisayar için bence bu fiyatlar aşırı olabilir.
Link varsa cihaza bakmak isterim. Benim gördüğüm kadarıyla harici ekran kartı olmayan en dandik laptoplar bile 7-8 bin lira başlangıç fiyatından başlıyor. Fiyatı istenen cihazda da harici ekran kartının ve hiç de fena sayılmayacak bir işlemcisi olduğu için bu fiyata satılabilir demek istedim.

Link varsa cihaza bakmak isterim. Benim gördüğüm kadarıyla harici ekran kartı olmayan en dandik laptoplar bile 7-8 bin lira başlangıç fiyatından başlıyor. Fiyatı istenen cihazda da harici ekran kartının ve hiç de fena sayılmayacak bir işlemcisi olduğu için bu fiyata satılabilir demek istedim.
Vatandan aldı arkadaşım Acer Aspire 3 Ryzen 5 3500u var içinde Vega GPU var. Bu laptopda olan ekran kartı çok yüksek bir kart değil Vega 8 GPU' lu bir PC çok rahat bundan fazla FPS verecektir. Üzerine daha az ısınacak, daha hızlı olacak ve taşıması da daha kolay olacaktır. Birde batarya ömrünü de düşünmek lazım.

Merhaba 2011 zamanında bir oyun laptopu vardı Total kaç TL eder? Ya da Valorant CS:GO ne kadar FPS verir?
Anlamayanlar için şu bilgisayar:
Valorant (düşük ayarlarda): 50-60FPS
CSGO (düşük ayarlarda): 60-70FPS vereceğini düşünüyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
böyle bir de oyun testi videosu bulabildim oyun rd2'e benziyor.
Vatandan aldı arkadaşım Acer Aspire 3 Ryzen 5 3500u var içinde Vega GPU var. Bu laptopda olan ekran kartı çok yüksek bir kart değil Vega 8 GPU' lu bir PC çok rahat bundan fazla FPS verecektir. Üzerine daha az ısınacak, daha hızlı olacak ve taşıması da daha kolay olacaktır. Birde batarya ömrünü de düşünmek lazım.
Yani evet dediğiniz gibi kasadaki ve pildeki ve diğer aksamlardaki yıpranma payı önemli ama ben yine bu laptop'ın bu fiyat aralığında satılabileceğini düşünüyorum. Çünkü donanım bakımından güçlü.

Valorant (düşük ayarlarda): 50-60FPS
CS:GO (düşük ayarlarda): 60-70FPS vereceğini düşünüyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Böyle bir de oyun testi videosu bulabildim oyun RD2'e benziyor.

Yani evet dediğiniz gibi kasadaki ve pildeki ve diğer aksamlardaki yıpranma payı önemli ama ben yine bu Laptop'ın bu fiyat aralığında satılabileceğini düşünüyorum. Çünkü donanım bakımından güçlü.

Neye göre güçlü? i7 2 nesil var 11 yıllık cihaz ekran kartı desen Vega 8 ile aşağı yukarı aynı kimsenin 11 yıllık cihaza 4000 lira para vereceğini düşünmüyorum. İkinci el Ryzen 5 laptoplar var Vega 8'li 0 olarak 5-6 bine Ryzen 3 3250u Vega 3 laptoplar var.

Yeni konular

Geri
Yukarı