MSI GT70 Dragon Mu Yoksa Başka Bir Laptopmu

Göktu Özbakır

Hectopat
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar Recep Ve Ali Abinin bu videosunu izledim ve laptobumu 2 yıl önce almıştım. Hem eskidi yeni çıkan oyunlara gücü yetmiyor hem de ısınınca kapanıyor. Kısacası benim işimi görmüyor. 14 yaşındayım ve para biriktirip yeni bir laptop alıcam 4-5 aydır biriktiriyoum 2 bin TL'ye yakın para biriktirdim. Almışken iyi bir şey almak istiyorum yani 3-6 bin TL arası bir şey almayı planlıyorum ve dikkatimi MSI GT70 Dragon adlı laptop çekti.

Hem dış dizaynı çok güzel hem de iç sistemi güzel. Fiyatı 5.500 TL ve yanında game kulaklığı vb.de veriyorlarmış acaba bu kulaklık ve mouse iyi mi ? Almış biri varsa söleyebilir mi ? Buradan daha ucuz bir site varsa link atar mısınız Msi GT70 Dragon Notebook | hızlıal.com veya bundan daha iyi ve daha ucuz ?

NOT: En fazla 6 bin TL verebilirim. 14 yaşındayım ve biriktirmesi hayli zor oluyor. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba genç kardeşim,

MSI Dragon Edition 2 kullanıyorum. Bulabileceğin en düşük fiyat pcdepo.com'da. Güven konusunda da çok titizlerdir. Canavar gibi makina. Hiç düşünmeden tavsiye ederim :)

Merhaba genç kardeşim,

MSI Dragon Edition 2 kullanıyorum. Bulabileceğin en düşük fiyat pcdepo.com'da. Güven konusunda da çok titizlerdir. Canavar gibi makina. Hiç düşünmeden tavsiye ederim :)
Cevap yazdığın için teşekkür ederim. Senin bahsettiğin laptop bu mu ? MSI NB GT70 Dragon Edition SuperR2 2OD 205TR Notebook - 5,748.56 TL , laptop , notebooklar , laptoplar , en ucuz laptop fiyat ve yanında mouse u falan geliyor değil mi :D Çünkü almışken mouse falan da alacağım. Yanında geliyorsa çok iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı