MSI GT70 hakkında düşünceleriniz

Maestro

Hectopat
Yer
Erzincan
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese merhaba. Forumdaki ilk konum olduğunu belirterek konuya geçiyorum. Başlıkta da belirttiğim gibi MSI'ın GT70 modelini almayı düşünüyorum.

MSI NB GT70 0NE-835TR Notebook , laptop , notebook fiyatlar

Bir gamer olarak bana en uygun laptopun bu olduğunu düşünüyorum gerek ekran kartı gerek klavyesi falan hayran kaldım ama yine de fikrinizi almak istiyorum.

Bir de forumda gezerken Recep Abi bu modeli kesinlikle tavsiye etmiyorum demiş. Nedenini sorabilir miyim ?

https://www.technopat.net/forum/diz...0-veya-gt70-mi-yoksa-toplama-masaustu-mu.html

Not : Masaüstü PC istemiyorum ve kasa toplama ;)

Son düzenleyen: Moderatör:
Gerçekten almayı düşünüyorsanız süper bir Notebook. Tavsiye etmemesinin sebebi taşıma sırasında sıkıntı çıkartması. 15.6 ınc Full Hd olan Notebookları taşıması daha kolay oluyor. Adaptör fare v.s. v.s. 5-6 KG oluyor, sırt çantası ile taşımak lazım.

- - - Güncellendi - - -

Seni 5 sene götürebilecek bir Notebook.

Öncelikle bu kadar çabuk yorum yazdığın için teşekkür ederim. Dediğin gibi sırt çantası ile taşıyacağım zaten. Bilirsin okul çantasından alıştık 5-6 kiloya ;)

Daha ucuz olarak bunlar var : MSI GT60 0NC-067TR Notebook , laptop , notebook fiyatlar

MSI - MSI GE60 0ND-412TR Core i7-3630QM 8GB 750GB GTX660M 2GB 15.6" Full HD FreeDos (4 Hediye Birden) - Ürün Detayı - Sanalmarketim.com - Internetten Güvenli Hızlı Alışveriş

- - - Güncellendi - - -

İnternette gezerken bu modeli buldum ve ağzım açık kaldı : http://www.amazon.com/MSI-0NE-609US-Dragon-Edition-Windows/dp/B00AT98KUO

GT70'den baya üstün olduğunu fark ettim, 3940xm falan o_O Acaba bu ne zamana Türkiye'ye gelir ?

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı