MSI GT70 SuperR Dragon Edition mı masaüstü mü?

Burak Alkan

Gigapat
Yönetici
En iyi cevaplar
0
Yer
Nebuchadnezzar
LYS sınavını atlatır atlatmaz bir masaüstü toplamayı veya bir laptop almayı planlıyorum (planımın ne kadar başındayım sen düşün). MSI GT70 SuperR Dragon Edition hayallerimi süslerken masaüstü bilgisayarların daha ekonomik fiyatlara daha iyi performans sunması ( MSI'den daha iyi bir performans !? ) beni tereddüte düşürüyor. Sence ne yapmalıyım? Masaüstü diyorsan hangi parçaları toplamalıyım? ( Anladığın üzere hiçbir para derdim yok. ) Yardımların için şimdiden teşekkür ederim.

hashüs

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Konya
LYS sınavını atlatır atlatmaz bir masaüstü toplamayı veya bir laptop almayı planlıyorum (planımın ne
kadar başındayım sen düşün). MSI GT70 SuperR Dragon Edition hayallerimi süslerken masaüstü bilgisayarların daha ekonomik fiyatlara daha iyi performans sunması ( MSI'den daha iyi bir performans !? ) beni tereddüte düşürüyor. Sence ne yapmalıyım? Masaüstü diyorsan hangi parçaları toplamalıyım? ( Anladığın üzere hiçbir para derdim yok. ) Yardımların için şimdiden teşekkür ederim.
Recep beye katılıyorum. Masaüstü illaki yüksek performans sunar fakat oyun laptobu apayrı birşeydir :-D

Yukarı