MSI GTX 1050 Ti Gaming X 900TL'ye alınır mı?

FiratGorduk

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta da gördüğünüz gibi 6 ay garantili 1050 Ti'ı 900TL'ye satıyor bir arkadaş mining vs yapılmamış. Sizce alınır mı? Fiyatı uygun mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyatı uygun değil, aynı fiyata RX 570 var ve iki katı performans veriyor.
Daha düşük fiyatlara RX 560 var aynı performans.
Almanı tavsiye etmem.

RX serisi gerçekten güçlü bir seri biliyorum bunu ancak genelde mining için kullanılıyorlar oturduğum konumda (Diyarbakır) ikinci el RX460 RX470 var ki bu kartlar tamamen çöp zorlanarak kullanılmış kartlar bu 1050 Ti ise bir ev kullanıcısı abimizin kartı temiz kullanıldığını biliyorum demek istediğim ne olduğu belirsiz garantisiz bir kart alıp aldıktan 4 ay sonra bozulduğunda oturup üzülmektense garantisi devam eden diğer kartı almak bana daha mantıklı geliyor. Dediğiniz performans oyunlarda kaç FPS'e denk geliyor yaklaşık ne kadar fark alırım yazabilir misiniz?

RX serisi gerçekten güçlü bir seri biliyorum bunu ancak genelde mining için kullanılıyorlar oturduğum konumda (Diyarbakır) ikinci el RX460 RX470 var ki bu kartlar tamamen çöp zorlanarak kullanılmış kartlar bu 1050 Ti ise bir ev kullanıcısı abimizin kartı temiz kullanıldığını biliyorum demek istediğim ne olduğu belirsiz garantisiz bir kart alıp aldıktan 4 ay sonra bozulduğunda oturup üzülmektense garantisi devam eden diğer kartı almak bana daha mantıklı geliyor. Dediğiniz performans oyunlarda kaç FPS'e denk geliyor yaklaşık ne kadar fark alırım yazabilir misiniz?

900 TL çok fazla indirim iste o zaman. 900 TL vereceğim diyorsan 300 TL fazla koy 0 ekran kartı RX 470 al. Hem 1050 Ti'dan daha performanslı bir karttır.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı