MSI GTX 1070 Çıkış Tarihi ve Fiyatı

seawolf3156

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben yazın kesin bilgisayar toplayacağım yeni pascal mimarisi ekran kartları duyuruldu. Bende GTX 1070 ekran kartını almak istiyorum. Marka olarak msi alıcam sizce ne zaman satışa sunulur ve fiyat olarak ne kadar olabilir? Cevaplarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
MSI gtx950 ile başladıkları standart tasarıma halen daha devam etmekde. MSI bu kartlarda farklı tasarımlarla bizi şaşırtabilir. Haricen Evga,Asus,MSI olsun kendi soğutucularını ekleyip referans tasarımlarını yapıp ne zaman satışa sunar bunu şuan bilemeyiz, fiyat olarak da forumdan edindiğim bilgilere ve tahminlerime göre 1.500Tl/1.800Tl arası değişir diye düşünüyor. Doları şuan ki kurdan baz alırsak fiyatlar cep yakıcak.

Referans tasarım olan Founder's Edition Haziran sonuna doğru çıkacak. nVidia partnerlerinin referans tasarımı alıp kendi soğutucularını takması, OC işlemi ve benzeri tasarım farklarını ekran kartına dahil etmeleri ve piyasaya sürmeleri Founder's Edition'dan bir hafta veya on gün zaman alacaktır sanıyorum. Yani Temmuz başı gibi 1070 partner tasarımları piyasada olacak sanıyorum. Fiyatı da arkadaşın belirttiği civarda olabilir. Tabii o zamanki dolar kuruna da bağlı.

10 haziranda 1070 referans tasarımı piyasada olacak. 1-2 hafta içerisinde de msi asus evga v.b markalarin ozel soğutmalı modelleri piyasada olacak. Benim tahminim maximum 1800 tl iyimser tahminim 1700 tl . Ben de bekliyorum 1070i geldigi an sistemi toplayacagim (y)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı