MSI GTX 1080 Gaming X ile 31 Mayıs'a kadar 100 TL kazanılır mı?

5-7 TL günlük karı (bu kaynaklarda böyle ).
Yani en iyi olasılıkla 42 TL karın olur.
Eğer elektriği ailen öderse 78 TL civarı olur karın.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-05-24-14-00-19-481_pure.lite.browser.jpg
    Screenshot_2022-05-24-14-00-19-481_pure.lite.browser.jpg
    49,1 KB · Görüntüleme: 17
  • Screenshot_2022-05-24-14-02-14-848_pure.lite.browser.jpg
    Screenshot_2022-05-24-14-02-14-848_pure.lite.browser.jpg
    57,4 KB · Görüntüleme: 17
Burdaki verilere göre günde elektrik çıkmadan 14 lira kazanırsın bu da 7 gün eder kabaca. Ucu ucuna kaçırcaksınız muhtemelen. Kazıcaksanız 2miners ile Nano kullanarak kazım yapın günlük ödeme alın. Binance kullanırsanız şimdi başlasanız gece 3 e göre ortalama alıcağı için çok az bir geliriniz olur ilk gün.

Burdaki verilere göre günde elektrik çıkmadan 14 lira kazanırsın bu da 7 gün eder kabaca. Ucu ucuna kaçırcaksınız muhtemelen. Kazıcaksanız 2miners ile Nano kullanarak kazım yapın günlük ödeme alın. Binance kullanırsanız şimdi başlasanız gece 3 e göre ortalama alıcağı için çok az bir geliriniz olur ilk gün.
Peki madencilik yapmaya karar verdim diyelim. Stok ayarlarda 20 Mh alıyorum. Ekran kartı ramlerine çabuk bozulur diye OC yapmaya korkuyorum. Ramlere OC yaptım diyelim. 35-40'a çıkar mı Mh?
Sen bedava elektiriği bulmuşsun zaten sende haklısın 🙂
xd.

Peki madencilik yapmaya karar verdim diyelim. Stok ayarlarda 20 Mh alıyorum. Ekran kartı ramlerine çabuk bozulur diye OC yapmaya korkuyorum. Ramlere OC yaptım diyelim. 35-40'a çıkar mı Mh?

xd.
35 olur muhtemelen ama 40'a çıkamazsın. Ramler çabuk bozulmaz merak etme. Sıcaklıkları düşük tut yeter. Fanların hızlı çalışmasından çekinme gerekirse full hızda çalışsınlar ama kartı soğutsunlar.

35 olur muhtemelen ama 40'a çıkamazsın. Ramler çabuk bozulmaz merak etme. Sıcaklıkları düşük tut yeter. Fanların hızlı çalışmasından çekinme gerekirse full hızda çalışsınlar ama kartı soğutsunlar.
Hocam fanlar ramleri soğutur mu ki? Ramlere OC yapsam, sıcaklığını düşük tutsam bir şey olmaz karta. Ama ramleri termal padler soğutmuyor mu? Ramlere OC yapsam, diyelim ki 1320 Mhz OC yaptım. Fanlarıda sona aldım. Çok ısınmadığı sürece bir sıkıntı çıkmayacağını düşünüyorum. Ancak ramlerin sıcaklığına nasıl bakabilirim?

Termal ped soğutma bloğuna ısıyı aktarıyor fanlar bu bloğu soğutuyor. Ekran kartının memorysinde eğer sıcaklık sensörü varsa sıcaklıklarını görebilirsiniz. Çoğu mining programında sıcaklıklar yazar. 3000 serisindeki gibi GDDR6X bellekleriniz yok zaten büyük bir sıcaklık problemi yaşamazsınız.

Termal ped soğutma bloğuna ısıyı aktarıyor fanlar bu bloğu soğutuyor. Ekran kartının memorysinde eğer sıcaklık sensörü varsa sıcaklıklarını görebilirsiniz. Çoğu mining programında sıcaklıklar yazar. 3000 serisindeki gibi GDDR6X bellekleriniz yok zaten büyük bir sıcaklık problemi yaşamazsınız.
Ekran kartı ramlerinin sıcaklığına nasıl bakabilirim? HWinfo ve AIDA 64'te vram sıcaklığı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı