Satılık MSI GTX 560 SE OC Edition

AerobicTR

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba.

Başlıkta belirttiğim gibi kartı satıyorum. Evde kenarda köşede duran bir karttı. Kutusu yoktur. Fakat alan arkadaşa statik poşette ve karton kutuya koyup teslim edeceğim. İstanbul içi elden satılmaktadır. Termal macunu yeni yenilendi. Kart temizdir, az kullanılmıştır zaten. OC çıkışlı bir kart olduğu için OC potansiyeli yüksektir. Alan arkadaşa şimdiden hayırlı olsun.

Fiyat: 375₺ 325₺ 275₺ 250₺

NnYDlk.jpg

BaozvG.jpg
lqBZ3l.jpg
MV9D06.jpg

Son düzenleme:
Hocam bu kart bana kalırsa 250 TL eder en fazla. Yanlış anlamayın beni. GTX 750 Ti'ler 300-350 TL'den hatta Çin'den 1 GB modeli 280 TL'ye alınabiliyordu. GTX 560 Ti'den bile daha performanslı.

Hocam bu kart bana kalırsa 250 TL eder en fazla. Yanlış anlamayın beni. GTX 750 Ti'ler 300-350 TL'den hatta Çin'den 1 GB modeli 280 TL'ye alınabiliyordu. GTX 560 Ti'den bile daha performanslı.
Evet haklısınız fakat piyasada GTX 560 kartları 300-350₺ den satılıyor. Bu fiyata koymamın sebebi satış politikası gibi düşünün zamanla fiyat inecektir. Bu arada bende 750Tİ kullanıcısıyım güzel bir OC ile bu karti 750Tİ performansına yaklaştırabilirsiniz. Potansiyeli olan bir kart çünkü tek kötü yanı TDP değeri.
Fiyat revize edilmiştir.
Fiyat revize edildi!

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı