Msi GTX 750Ti mı yoksa Asus Gtx 750ti Strix mi ?

valiant.ali

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.

Öncelikle yukarıda belirttiğim kartlardan hangisinin driverları ve oyun performansı olarak daha iyi?

İkinci sorum ise Msi da güç girişi bulunmuyor peki gücü nnerden alıyor?

Ankarttan alıyorsa anakartın iyi veya kötü olması aldığı gücü etkilermi ?

Şimdiden teşekkürler....

Öncelikle yukarıda belirttiğim kartlardan hangisinin driverları ve oyun performansı olarak daha iyi?
Asus görünüyor. Vatan bilgisayar da Asus'un çekirdek hızı ''1124Mhz''
MSI'ın çekirdek hızı ''1085Mhz''
Asus daha iyi çalışma frekansına sahip.
İkinci sorum ise Msi da güç girişi bulunmuyor peki gücü nnerden alıyor?
Asus da da güç girişi mevcut değil zaten GTX 750 Ti 65 Watt güç tüketiyor. Güç'ü PCI Express'ten alıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ankarttan alıyorsa anakartın iyi veya kötü olması aldığı gücü etkilermi ?
Çok fazla fark edeceğini zannetmiyorum ancak DDR3 bir anakart da daha çok verim alırsın . O güç'ü anakart'a Güç kaynağı sağlıyor önemli olan güç kaynağının yeterliliği .

Asus görünüyor. Vatan bilgisayar da Asus'un çekirdek hızı ''1124Mhz''
MSI'ın çekirdek hızı ''1085Mhz''
Asus daha iyi çalışma frekansına sahip.

Asus da da güç girişi mevcut değil zaten GTX 750 Ti 65 Watt güç tüketiyor. Güç'ü PCI Express'ten alıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çok fazla fark edeceğini zannetmiyorum ancak DDR3 bir anakart da daha çok verim alırsın . O güç'ü anakart'a Güç kaynağı sağlıyor önemli olan güç kaynağının yeterliliği .
Teşekkürler . Ama bir de Recep Baltaş abimiz msi 750 ti modelinde gta 5 oerformans testi yaptı. ortalama 50 fps aldı peki asus strixlede aynı performans alınırmı

Ve bi normal asus gtx750 ti var bide strix li olanı var strixli daha ucuz aralarındaki fark ne

birde resimlerde gördüğüm kadarıyla msida bir ddriverda oc mode a alında 2500 mhz çıkabiliyordu . Ama asus strix i maksimum 1500 yakınlarına çıkıyo bunuda cevaplarsanız memnun olurum benim isteğim oyun oynayabileceğim düzgün bir ekran kartı almak bütcçe 450 500 tl

Teşekkürler . Ama bir de Recep Baltaş abimiz msi 750 ti modelinde gta 5 oerformans testi yaptı. ortalama 50 fps aldı peki asus strixlede aynı performans alınırmı

Ve bi normal asus gtx750 ti var bide strix li olanı var strixli daha ucuz aralarındaki fark ne

birde resimlerde gördüğüm kadarıyla msida bir ddriverda oc mode a alında 2500 mhz çıkabiliyordu . Ama asus strix i maksimum 1500 yakınlarına çıkıyo bunuda cevaplarsanız memnun olurum benim isteğim oyun oynayabileceğim düzgün bir ekran kartı almak bütcçe 450 500 tl
Gerekli açıklamaları yaptım. Teşekkür etmenize gerek yok burada tavsiye ediyoruz ve daha iyi performans almanızı sağlıyoruz. STRİX daha yeni mimari STRİX modelini almanızı öneririm, ayrıca Asus da tekrar dan OC yapabilme imkanına sahip... Beğenmeniz yeterli.

Gerekli açıklamaları yaptım. Teşekkür etmenize gerek yok burada tavsiye ediyoruz ve daha iyi performans almanızı sağlıyoruz. STRİX daha yeni mimari STRİX modelini almanızı öneririm, ayrıca Asus da tekrar dan OC yapabilme imkanına sahip... Beğenmeniz yeterli.
Tamam son bir sorum olacak .

şimdi aşağıda linkini verdiğim video daki adamın sistemi :
İ3 işlemci
8gb ram
ve msi 750ti

ben asus strix 750 ti alsam aynı performansı alırmıyım ve benim 4 gb ramim var bu performansı almam için 8 e yükseltmem gerekirmi

Asus Strix 750 ti al. Tavsiye edilen ram 8 GB bence yükselt. Bazen bakıyorum oyunlarda artık 5 GB ram istiyor.Bazen 6 oluyor. Yükseltmen yararına.

Tamam son bir sorum olacak .

şimdi aşağıda linkini verdiğim video daki adamın sistemi :
İ3 işlemci
8gb ram
ve msi 750ti

ben asus strix 750 ti alsam aynı performansı alırmıyım ve benim 4 gb ramim var bu performansı almam için 8 e yükseltmem gerekirmi
8 GB CL9 ram alıp daha iyi performans alabilirsin hem de ileri dönük olur . Ancak anakart'ın uyumlu olmalı şu an en ideal DDR3 .

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı