MSI GTX 780 Lightning

LaStsamuRai

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar,
MSI bu videosunda sizce ne anlatmaya çalışıyor ? :)
(Konu başlığından kopya çekmeyin :D)

Son düzenleyen: Moderatör:
G

Gamiurams

Ziyaretçi
Çıksa bile ben MSI taraftarı değilim. Asusla Gigabyte benim için 1 numara.

mevsres

Megapat
En iyi cevaplar
0
20 Ağustos gibi DirectCU II ve Lightning Türkiye'ye gelir.

mevsres

Megapat
En iyi cevaplar
0
Çünkü resmi duyuruya göre 6 ağustos gibi bir tarihte piyasaya çıkacaklar, Türkiye'ye de anca gelirler işte, bu mantıklı bir tahmin aslında.

mevsres

Megapat
En iyi cevaplar
0
Yani aslında şunu söyleyeyim ASUS'un GTX 770, 670, ve 660 Ti gibi kartlarında kullandığı soğutucusu farklı, 3 adet boruya sahip ve GPU'ya doğrudan temas ediyor ancak Lightning'de 5 adet boru mevcut fakat doğrudan temas etmiyor, yani birbirlerini karşılıyorlar ve Lightning bu soğutucu ile hemen hemen aynı performansı verebilir.

Ancak ASUS GTX 680, 780 gibi kartlarında 5 adet GPU'ya doğrudan temas eden borular kullandığı için DirectCU II tercih ederdim ben.

Son düzenleyen: Moderatör:

Altayhan Dilek

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Ankara
Yani aslında şunu söyleyeyim ASUS'un GTX 770, 670, ve 660 Ti gibi kartlarında kullandığı soğutucusu farklı, 3 adet boruya sahip ve GPU'ya doğrudan temas ediyor ancak Lightning'de 5 adet boru mevcut fakat doğrudan temas etmiyor, yani birbirlerini karşılıyorlar ve Lightning bu soğutucu ile hemen hemen aynı performansı verebilir.

Ancak ASUS GTX 680, 780 gibi kartlarında 5 adet GPU'ya doğrudan temas eden borular kullandığı için DirectCU II tercih ederdim ben.

Cevap için teşekkürler aklımdan da zaten Asus geçiyordu.

Yukarı